Get Adobe Flash player
Witamy Gościa

Powiadomienie

Icon
Error

Odpowiedz
Gdzie można kupić tanie markowe ubrania?
angel Offline
#1 Wysłane : 5 czerwca 2012 23:55:25
angel

Ranga: Nowicjusz

Przyłączony: 2011-08-26

Dziewczyny, gdzie najlepiej kupić tanio fajne markowe ciuchy? Może macie jakieś sprawdzone miejsca, linki? Z góry dziekuję

Guest
#2 Wysłane : 27 lipca 2012 09:00:19
Guest

Ranga: Gość

Przyłączony: 2010-12-20

Podziękowano: 1 razy w 1 poście(stach)

A Maximus pod Warszawą? Ja w prawdzie nie jestem z Warszawy, ale często robię zakupy w Mximusi i faktycznie słyszałam, że jeżeli chodiz o nowe ciuchy to tam jest najlepiej.

Guest
#3 Wysłane : 8 sierpnia 2012 14:03:27
Guest

a muszą być markowe? bo te z Lidla wyglądają jak markowe ale są marki Lidl :) zresztą zobacz

http://www.lidl.pl/cps/r...date.htm?offerdate=29135

Guest
#4 Wysłane : 9 sierpnia 2012 10:26:06
Guest

Np. tutaj - https://www.kolorowemarz...rch/?p=sales&mode=p Korzystajcie z wyprzedaży w sieci, bo po prostu w ten sposób każdy towar można kupić taniej. Zobaczcie jak mocno cenowo zjechali tam ubranka Mariquita. Kto widział takie ceny?
Guest
#6 Wysłane : 17 sierpnia 2012 10:37:39
Guest

Maximus jest rzeczywiście niezły. Markowe rzeczy chyba tam sa najtańsze i wyprzedaże są całe lato, bo oni mają bardzo dużo towaru. Dlatego cierpliwi na pewno znajdą cos fajnego.

ankaqna Offline
#7 Wysłane : 20 sierpnia 2012 18:06:46
ankaqna

Przyłączony: 2012-08-13

Na aukcjach czasem można znaleźć fajne rzeczy i w dobrych cenach, jak dziewczyny przywożą z zagranicy.
Guest
#8 Wysłane : 6 września 2012 13:07:49
Guest

Markowe ciuchy mozna kupic tanio, ale trzeba poszukać, warto przeczesywać sklepy zwłaszcza podczas zezonowych wyprzedazy , warto tez sprzwdzać ogłoszenia i aukcje, ale tez portale gdzie wyprzedaże odzieży markowej są cały czas. Powstało kilka takich portali, gdzie trezba się azrejestrowac i mozna korzystać z wyprzedazowych kampanii podobnie jak na zakupach grupowych.

anulka_79 Offline
#9 Wysłane : 9 września 2012 19:15:12
anulka_79

Ranga: Uczestnik

Przyłączony: 2011-08-26

Wysłane przez: Guest Idź do cytowanego posta

Markowe ciuchy mozna kupic tanio, ale trzeba poszukać, warto przeczesywać sklepy zwłaszcza podczas zezonowych wyprzedazy , warto tez sprzwdzać ogłoszenia i aukcje, ale tez portale gdzie wyprzedaże odzieży markowej są cały czas. Powstało kilka takich portali, gdzie trezba się azrejestrowac i mozna korzystać z wyprzedazowych kampanii podobnie jak na zakupach grupowych.

Co to za portale? Chętnie się zarejestruję

Hanka Offline
#10 Wysłane : 10 września 2012 12:09:06
Hanka

Przyłączony: 2012-09-10

Wysłane przez: anulka_79 Idź do cytowanego posta

Wysłane przez: Guest Idź do cytowanego posta

Co to za portale? Chętnie się zarejestruję

Anulka, już spieszę z odpowiedzią :) Ten portal, gdzie są wpsomniane wyżej promocje jest klubem zakupowym. Klubem dlatego, że aby kupowac i przeglądać promocyjne oferty tzreba się zarejestrowac. To łatwe, wystraczt podac swój adres e- mial i hasło. Potem na ten adres otzrymujesz oferty z aktyalnymi wyprzedażami. WYprzedaże są podzielone na kampanie, któe trawają klika dni. W każdej kampanii dostepne są ciuch, buty, torebki jednej ze znanych marek, Jak D&G, Valentino, Levis, Tommy Hilfiger i wiele innych, ale nie polecam zwlekać z decyzja, bo rzeczy sa mocno przecenione - nwet o 80& - i bardzo szybko się sprzedają. WPrawdzie niektóre kampanie są powtarzane, ale na powtórkę tzreba długo czekać. To tyle, ja juz kupowałam: raz jeansy raz perfumy i jestem zadowolona. Tzreba tez uzbroić się w cieprliwość, bo na paczkę czasami tzreba czekać do 4 tygodni, ale według mnie i tak warto.

Guest
#11 Wysłane : 9 października 2012 21:49:47
Guest

Jest wiele miejsc, szczególnie w sieci. Ja dla swoich maluchów korzystam zarówno z Allegro, jak i modnych teraz klubów zakupowych (np. babyssecret.pl), trzeba tam podać maila i dosataje się co parę dni fajne, markowe ubranka czy zabawki w obniżonych cenach. No i warto popytać po rodzinie i znajomych, zawsze im coś przecież fajnego zostaje po ich dzieciach i są w stanie często sprzedać to za grosze, zeby zrobić trochę miejsca

Guest
#12 Wysłane : 24 stycznia 2013 11:44:08
Guest

Ja kupuję ciuhy w sieci, szczególnie dla dziecka. Po co chodzić po mieście, skoro sklep kolorowemarzenia przecenia ciuszki o 80%? I to nawet takie marki jak Mariquita czy MMDadak? Co więcej - takie okazje pojawiają się co trochę, a nie tylko przez dwa miesiące w roku, jak to ma miejsce w tradycyjnych sklepach na mieście ;-)

Guest
#5 Wysłane : 18 kwietnia 2013 11:15:40
Guest

takze szperam głownie po sieci - zwlaszcza na allegro, lubie wyprzedaze z endo ze wzgledy na fajne printy, tez zaczelam przegladac oferty klubow zakupowych ( taki typowo dzieciecy jest babyssecret ale i w innych mozna cos ciekawego znalezc jesli akurat maja kampanie ). no i znajomi tez oczywiscie niezawodni ;))) po starszych dzieciach mozna rzeczy donosic  - jesli sa markowe to wytrzymaja noszenie przez wiecej niz 1 dziecko

Guest
#13 Wysłane : 27 marca 2014 21:27:44
Guest

Ja kupuje od 2 lat tylko online - oszczędzam czas i pieniądze. Znalazłam tanią internetową hurtownię odzieżową http://www.hurtowniamegabrand.pl/ - robiłam tam zakupy kilka dni temu - zamówienie szybko zrealizowane i problemu z kontaktem z obsługą nie było żadnego (przeżyli moje 100 000 pytań do;) Ceny naprawdę niskie a przy tym wybór ubrań duży.

Guest
#14 Wysłane : 13 lipca 2016 14:41:19
Guest

Jeśli chodzi o mnie to głownie dla dzieci kupuję ubranka w internecie. Sama muszę przymierzyc a dzieciom kupuje sie łatwiej. Ostatnio kupuje na https://www.piccolino-sklep.pl

Szybka odpowiedź Pokaż szybką odpowiedź
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Odpowiedz
Skok do forum