Get Adobe Flash player
Witamy Gościa

Powiadomienie

Icon
Error

Odpowiedz
Wasze sprawdzone kremy
ankaqna Offline
#1 Wysłane : 20 sierpnia 2012 18:20:12
ankaqna

Ranga: Nowicjusz

Przyłączony: 2012-08-13

Podobno krem to jeden z kosmetyków, który ciężko dobrać. Nie ta konsystencja, nie ta cena, brak efektów. Jakie są wasze udane zakupy kremów a w jakie dałyście się wpuścić?

anulka_79 Offline
#2 Wysłane : 9 września 2012 19:13:17
anulka_79

Ranga: Uczestnik

Przyłączony: 2011-08-26

Przetestowałam na sobie dziesiatki kremów jak nie setki i naprawdę trudno było mi dobrać ten właściwy. Mam mieszaną cerę z przewagą tłustej i skonczyłam już 30, stąd zawsze stawałam przed wyborem: krem na pierwsze zmarszczki, czy jednak matujący do cery mieszanej. Po większości kremach niestety problemy ze świeceniem nadal były, trądzik jak był tak jest, ale najlepszy jak na razie okazał się krem Eris matujący ze zdjeciem Alicji Bachledy-Curuś. Cena to tylko 19,90, czasem w promocji 14,90 a najlepiej matuje, skóra sie nie świeci przez wiele godzin. Osobiście polecam

Hanka Offline
#3 Wysłane : 10 września 2012 12:17:14
Hanka

Przyłączony: 2012-09-10

Ja mam cerę naczynkową - dlatego jestem zmuszona wybierać kremy do tego rodzaju cery. Przetestowałam juz kilka, o ile nie kilkanaście róznych kremów i najlepiej sprawdza się Bielenda.
Guest
#4 Wysłane : 12 listopada 2012 22:48:52
Guest

Ranga: Gość

Przyłączony: 2010-12-20

Podziękowano: 1 razy w 1 poście(stach)
A ja czytalam ostatnio w czasopismie naukowym, ze tak naprawde najlepiej w ogole nie uzywac zadnych kremow. Skora powinna sobie radzic sama. Uzywajac kremow zaburzamy jej naturalne procesy. To tylko producenci mowia nam, ze to dla nas takie potrzebne i niezbedne. Zaczynam sie zastanawiac czy faktycznie az tak bardzo potrzebuje tego wszystkiego: maseczki, peelingi, toniki, kremy na noc i na dzien... I tylko tak kupujemy i kupujemy coraz to nowsze cudowniejsze kosmetyki, ktore odmlodza nas o 20 lat ;)
Uroczka Offline
#5 Wysłane : 23 listopada 2012 10:48:52
Uroczka

Przyłączony: 2012-11-23

Ja nie jestem jakoś wybrebna co do kremu. Dla mnie powinien być i dobrze wpływać na moją skórę. Obecnie mam krem kaiwatowy nawilżający HB i mi jak najbardziej pasuje :)

goldzia Offline
#6 Wysłane : 18 lutego 2013 11:42:15
goldzia

Przyłączony: 2013-01-31

Jeden z nielicznych produktów z jakich ostatnio korzystałam, a które oceniam pozytywnie, to aplikator na wypryski HB. Kojarzycie? Udało mi się wyeliminować trądzik bez śladów - nie mam żadnych podrażnień. Skóra nie jest już tak zaczerwieniona - wygląda znacznie korzystniej. Miałyście ten sam problem?

http://hbkosmetik.pl/med...l_tupfer__1291284001.jpg

goldzia Offline
#7 Wysłane : 15 marca 2013 09:38:26
goldzia

Przyłączony: 2013-01-31

Radzę wypróbować również kremy vichy, zobaczcie to co jest pod linkiem. 

Agi Offline
#8 Wysłane : 24 marca 2013 14:51:12
Agi

Przyłączony: 2011-04-19

Jeśli macie problem z cerą mieszaną skłonną do wyprysków, to polecam kremy firmy Stiefel. Od lat testowałam wiele kremów i dopiero od kilku miesięcy używając żel do mycia bez użytku wody, cera znacznie mi się poprawiła. Małe wypryski pojawiają się juz teraz tylko przed okresem. Nawet koleżanki pytają, jakich kremów używam, bo mam taką łądna cerę :) młodszą, czystszą i jest wyprysków. Gorąco polecam!!! Do kupienia tylko w aptekach lub w sklepach internetowych.

Dodatkowo można wybrać się do dermatologa po roztwór z siarką - pomogło :) w końcu mam spokój z błyszczącą skórą i trądzikiem...

Szybka odpowiedź Pokaż szybką odpowiedź
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Odpowiedz
Skok do forum