Jesteś tu:  Dom

 

Urządzamy i dekorujemy

Back to school - pokój dla ucznia
Początek roku szkolnego już za kilka dni, zadbaj zatem nie tylko o kompletną wyprawkę dla swojego dziecka, ale również o interesującą aranżację jego miejsca do nauki. Nowy pokój z pewnością pobudzi wyobraźnię i rozwinie zainteresowania dziecka.
czytaj więcej

Urządzamy i dekorujemy

Trzy pomysły na wystrój sypialni
Wystrój sypialni mówi o tobie wszystko! Wystarczy do niej zajrzeć aby dowiedzieć się czy jesteś wielbicielem orientu, miłośnikiem elegancji czy entuzjastą minimalizmu. Skąd to wiemy? Dzięki skrupulatnie dobranym drobiazgom i dekoracjom, które tworzą tę niepowtarzalną atmosferę.
czytaj więcej

Urządzamy i dekorujemy

Inteligentny dom w kobiecym wydaniu
Chciałabyś czasem, żeby ktoś zapanował nad domowym rozgardiaszem i odciążył cię przynajmniej w niektórych obowiązkach? Zaparzył ci rano kawę, podgrzał obiad, gdy wracasz z pracy czy podlał ogród? Dziś w wielu przypadkach wyręczają nas inteligentne technologie.
czytaj więcej

Imprezy, święta, jubileusze

Wielkanocne last minute
Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, natomiast z powodu natłoku obowiązków przygotowania często odkładamy na ostatnią chwilę. Zajęci porządkami i zakupami oraz przyrządzeniem potraw często zapominamy o wprowadzeniu naszych pociech w klimat oraz tradycje tych świąt.
czytaj więcej

Imprezy, święta, jubileusze

Festiwal lampek świątecznych!
Zobacz Festiwal lampek świątecznych i najpiękniejsze dekoracje domów na święta!
czytaj więcej

Urządzamy i dekorujemy

Najpiękniejsze dekoracje świąteczne IKEA 2012
Prezentujemy najpiękniejsze dekoracje świąteczne IKEA 2012.
czytaj więcej

« poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  ...  10  następne »

Get Adobe Flash player