Jesteś tu:  Dom » Urządzamy i dekorujemy » Dekorujemy » Dekoracje w kolorze niebieskim

Dekoracje w kolorze niebieskim

Dekorujemy i urządzamy | 21.10.2012

Kolor niebieski kojarzy się ze spokojem, harmonią i czystością. Pięknie komponuje się z innymi chłodnymi barwami, na przykład bielą i szarością. Dekoracje w kolorze nieba potrafią ożywić przestrzeń, a przy tym nadają jej klasyczny i elegancki wymiar. Sprawdź, gdzie kupisz błękitne dekoracje do domu.

Kolor niebieski idealnie komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrz, pasuje do szkła, metalu oraz połyskliwych materiałów. W przypadku tradycyjnego wystroju ładniej wygląda jego jaśniejsza, błękitna odmiana, z kolei w mieszkaniach urządzonych w stylu nowoczesnym najlepiej prezentuje się mocny niebieski kolor, granat oraz odcień morski.

Chłodne kolory ożywiają wnętrza i nadają im klasy. Jednocześnie uważa się, że kolor niebieski ma działanie uspokajające, jest symbolem harmonii i sprzyja twórczości. Żeby jednak nie przesadzić z niebieskim wystrojem wnętrz, polecamy przede wszystkim skupić się na detalach, które w połączeniu z meblami i ścianami pomieszczenia utworzą harmoniczną całość.

Jeśli decydujesz się na niebieskie dodatki spróbuj stworzyć im odpowiednie tło. Najpiękniej błękit, granat oraz odcień morski zaprezentuje się na tle bieli, szarości, ewentualnie czerni. Uważaj natomiast z łączeniem koloru niebieskiego z ciepłymi odcieniami, takimi jak żółty, czy czerwony, gdyż mogą one wprowadzić wizualny chaos w pomieszczeniu.

Nasze propozycje:schowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu

  • A gdzie można kup...
    A gdzie można kupić taką narzutę?
    27-10-2013 14:37:55
    ~justynaodpowiedz »zgłoś »


Galerie

Dekoracje świąteczne w kolorze złota - Boże Narodzenie 2012
Home & You » Dekoracje świąteczne w kolorze złota - Boże Narodzenie 2012

Angel Touch to propozycja dekoracji utrzymanych w kolorystyce klasycznego i starego złota. Dekorycje w tej stylistyce nadadzą wnętrzu elegancji i szyku. Zapraszamy do galerii!

więcej

Dekoracje świąteczne - Boże Narodzenie 2012
IKEA » Dekoracje świąteczne - Boże Narodzenie 2012

Prezentujemy najpiękniejsze dekoracje IKEA, które nadadzą Twoim czterem kątom świąteczny magiczny nastrój oraz nie zrujnują Waszego portfela.

więcej

Tradycyjne dekoracje świąteczne - Boże Narodzenie 2012
Home & You » Tradycyjne dekoracje świąteczne - Boże Narodzenie 2012

Seria Tradicional Magic Home & You to tradycyjne dekoracje w kolorze czerwieni i zieleni.

więcej

Dekoracje świąteczne - Carousel Collection 2012
Almi Decor » Dekoracje świąteczne - Carousel Collection 2012

Z czym kojarzą nam się Święta? Ze zjawiskami i rzeczami: ze śniegiem, z choinką, gwiazdką,
kolacją wigilijną, prezentami… ale ważne są również detale, drobiazgi, które – choć wydają się mniej znaczące – tworzą także klimat, urok, atmosferę tych najpiękniejszych świąt. Lampiony, stroiki, girlandy, drobne dekoracje stołu, ozdobne chwosty, imitacje zimowych roślin, fantazyjne bombki i oryginalne lalki.

więcej

Dekoracje świąteczne w kolorze srebra i bieli - Boże Narodzenie 2012
Home & You » Dekoracje świąteczne w kolorze srebra i bieli - Boże Narodzenie 2012

Home & You w tym sezonie zabiera nas do 4 kolorystycznych i magicznych krain: Winter Wonderland, Tradicional Magic, Silver Dust oraz Angel touch (Dotyk Anioła). W tej galerii przedstawiamy dekoracje w kolorze srebra i bieli.

więcejGet Adobe Flash player