logo

Georgia May Jagger w nowej kampanii Reserved Let's fashion

Reserved, jesień

Najnowsze kolekcje | 09.09.2014

Reserved przedstawia unikalną, intrygującą kolekcję, w której najważniejszy jest pomysł. Lets’s fashion to zaproszenie do zabawy modą, poszukiwań własnego stylu i kreowania maksymalnie indywidualnego looku. Let’s fashion to konceptualne podejście: spontaniczne stylizacje, nowoczesny krój, intrygujące i świeże propozycje kolorystyczne.

Łączenie trendów, swobodny look i zabawa modą Let’s Fashion wyraża sesja z Georgią May Jagger - światowej sławy modelką, która jest ambasadorką marki Reserved w sezonie Jesień – Zimia ‘14/15.

 


Stylizacje przygotowane w myśl idei Let’s Fashion to wspaniała zabawa trendami, mieszanie wzorów i form, typowy konceptualne podejście. Georgia zachwyca ucieleśniając zmysłową swobodę, fascynującą kobiecość i niewymuszoną elegancję.

 

 


W kolekcji znalazły się ubrania do stylizacji na różne okazje inspirowane rytmem miejskiego życia: od casualowych, poprzez klasyczne, po te typu fast fashion. Lets’s Fashion powstała by inspirować, zachwycać i pobudzać wyobraźnię. Symbolizuje współczesną kobietę…

 

 


 

W jesiennym trendzie Silent, dedykowanym panom, dominują wygodne i niezobowiązujące propozycje. Warstwowość, stonowane kolory, oszczędne formy inspirowane skandynawskim designem pomogą stworzyć niebanalny look oraz podkreślić indywidualny, niewymuszony styl.

 


 

Zestawienia casualowych koszul z miękkimi swetrami i jeansami, prezentowane przez modela Mathiasa Lauridsena, sprawdzą się zarówno podczas spacerów na pulsujących życiem ulicach, jak i czasie relaksu w pozamiejskich plenerach.

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

StrefaKobiety.pl

redakcja@strefakobiety.pl