Jesteś tu:  Dziecko

 

Dziecko

Kompletujemy szkolną wyprawkę
Zbliża się pierwszy szkolny dzwonek. To ostatni moment, aby przygotować wyprawkę dla ucznia. W jaki sposób skompletować to, co potrzebne nie wydając przy tym całej wypłaty? Wybierając przybory warto kierować się przede wszystkim ich funkcjonalnością.
czytaj więcej

Dziecko

Nie strać głowy w Dniu Dziecka
Wspólnie spędzony czas z naszą pociechą to najlepszy prezent, jaki można podarować jej z okazji Dnia Dziecka – twierdzą psycholodzy. Jeśli jednak chcemy dodatkowo obdarować dziecko upominkiem, wybierzmy go rozsądnie.
czytaj więcej

Ciąża od A - Z

Co słychać, maluchu?
Czytanie, mówienie, odtwarzanie muzyki czy śpiewanie to tylko niektóre z bodźców, jakie mogą być odbierane przez dziecko jeszcze przed narodzeniem. W jaki sposób bodźce dźwiękowe wpływają na rozwój dziecka przed i tuż po narodzeniu?
czytaj więcej

Dziecko

„Kiedy w żyłach płynie czekolada”, czyli o pompowaniu cukru w dzieci
O tym jak dużo słodyczy jedzą dzieci – wiemy wszyscy. O tym kto jest winny – nie mówi nikt. Do sprawy odważnie podeszła autorka bloga nektarmandarynkowy.blox.pl, która wspiera kampanię nieidealna.pl.
czytaj więcej

Dziecko

Kosmetyki pielęgnacyjne dla niemowląt - które wybrać?
Pielęgnacja maluszka to dla świeżo upieczonej mamy duże wyzwanie, ale i ogromna przyjemność. Bardzo pomocne i niezastąpione są kosmetyki pielęgnacyjne stworzone specjalnie do higieny niemowląt. Sprawdź, które z nich powinny koniecznie znaleźć się przy przewijaku twojego malucha.
czytaj więcej

Dziecko

Niemowlak potrzebuje zrozumienia
Kiedy maluch nie potrafi jeszcze wyrazić swoich potrzeb, rodzicom trudno jest jednoznacznie określić, czego mu brakuje. Jednym ze sposobów na skuteczne nawiązanie kontaktu z pociechą jest język migowy, który wpływa także na inteligencję i rozwój potomka.
czytaj więcej

« poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  ...  29  następne »

Get Adobe Flash player