Jesteś tu:  Dziecko » Chcę być mamą » Niepłodność i problemy z zajściem w ciążę

 
Gdy on nie może mieć dzieci, czyli o problemach z niepłodnością mężczyzn
Co jest przyczyną tego, że twój mężczyzna nie może mieć dzieci? Czy i jak można leczyć taką przypadłość?
czytaj więcej
Niepłodność, a wasze relacje w związku
Jak niepłodność może wpłynąć na związek dwojga osób? Jak żyć ze sobą, gdy na pierwszy plan wciąż schodzi niespełniona chęć posiadania dziecka?
czytaj więcej
Naprotechnologia - szansa w walce z niepłodnością
Naprotechnologia to wciąż mało znana w Polsce metoda leczenia bezpłodności, zdobywająca jednak coraz większą popularność na całym świecie. Na czym dokładniej polega naprotechnologia i jakim parom może ona pomóc w posiadaniu upragnionego dziecka?
czytaj więcej
Gdy kobieta nie może zajść w ciąże…
W życiu wielu kobiet nadchodzi taki moment, w którym uświadamiają sobie, że nadszedł ten czas, w którym chcą zostać matkami. Niestety, nie dla każdej kobiety decyzja o ciąży i starania z partnerem o dziecko przynoszą upragnione efekty. Problemem na drodze do spełnienia marzenia o potomstwu mogą być trudy kobiety z zajściem w ciąże – czyli problemy z niepłodnością.
czytaj więcej
Poczęcie w naszej głowie

W życiu każdego człowieka, prędzej czy później przychodzi moment, kiedy zapada decyzja o chęci posiadania dziecka. W dobie dzisiejszej wiedzy o antykoncepcji i znajomości metod zapobiegania ciąży – „wpadki” wśród świadomych, dorosłych ludzi są naprawdę dziełem niesamowitego zbiegu okoliczności.

czytaj więcej


Get Adobe Flash player