Jesteś tu:  Dziecko » Chcę być mamą » Starania o dziecko

 
Chcemy mieć dziecko
Marzysz o tym, by zostać mamą? Zastanawiasz się nad imieniem, a w wolnych chwilach już kompletujesz w głowie wyprawkę? Pamiętaj, że planowanie macierzyństwa powinnaś rozpocząć wizytą u ginekologa, który doradzi, jak przygotować organizm do tego, że wkrótce w twoim brzuchu pojawi się mała istotka.
czytaj więcej
Jak wygląda proces zapłodnienia?
Teoretycznie proces zapłodnienia nie powinien mieć dla nikogo tajemnic. Okazuje się jednak, że wiele kobiet nie do końca wie, jaki jest jego przebieg, w którym momencie cyklu zapłodnienie jest możliwie oraz jak przebiega cały ten proces krok po kroku.
czytaj więcej
Kwas foliowy - również dla twojego mężczyzny
Okazuje się, że kwas powinien być stosowany nie tylko przez kobiety, bowiem działa on dobroczynnie także na męskie nasienie. Dlaczego mężczyzna powinien zażywać kwas foliowy?
czytaj więcej
Jakie zagrożenia niesie późna ciąża?
Różne są powody, dla których kobiety w późnym wieku decydują się na dziecko. Jakikolwiek nie byłby powód, warto zdawać sobie sprawę z zagrożeń, które niesie późna ciąża.
czytaj więcej
Dlaczego niektóre kobiety nie chcą mieć dzieci?
Bycie matką nie jest pragnieniem każdej kobiety - niektóre z nich otwarcie przyznają, że po prostu nie chcą mieć dzieci. Dlaczego niektóre kobiety nie dążą do tego, by być matkami? Jakie są powody tego, że nie planują nigdy wychowywać dzieci?
czytaj więcej
Rodzina zastępcza - opieka nad pragnącym miłości dzieckiem
Czym różni się rodzina zastępcza od rodziny adopcyjnej? Jak można zostać rodzicem zastępczym? Dowiedź się więcej!
czytaj więcej


Get Adobe Flash player