Jesteś tu:  Dziecko » Chrzciny i komunie » I Komunia Święta

 
Wydatki związane z Komunią Świętą
Sakrament Komunii Świętej to dla rodziców nie tylko ogromna radość, to również masa wydatków. Z jakimi kosztami należy się liczyć wyprawiając Komunie Świętą?
czytaj więcej
Wczesna pierwsza Komunia Święta
Niewielu rodziców zdaje sobie sprawę, że dziecko ma możliwość przyjąć sakrament wcześniej od swoich rówieśników – jest to tak zwana Komunia wczesna.
czytaj więcej
Spraw, by twoje dziecko czuło się piękne podczas Komunii Świętej
Komunia Święta to dla każdego młodego katolika wyjątkowy czas wkraczania w kolejny wymiar wiary i poznawania kolejnego sakramentu. Podczas tak ważnej okazji dziecko chce i ma prawo czuć się wyjątkowo i pięknie.
czytaj więcej
Historia patronki dzieci pierwszokomunijnych - Błogosławiona Imelda Lambertini
Przygotowując dziecko do Pierwszej Komunii Świętej warto opowiedzieć historię dziewczynki, która została patronką i opiekunką dzieci przystępujących do tego sakramentu.
czytaj więcej
Jak wybierać prezenty na I Komunię Święta?
Kiedy zbliża się maj - tradycyjny miesiąc pierwszokomunijny, w sklepach rozpoczyna się szalona gonitwa za prezentami dla ośmiolatków, mających lada chwila po raz pierwszy przyjąć do serca Pana Jezusa.
czytaj więcej
Organizacja Pierwszokomunijnego Przyjęcia
Pierwsza Komunia Święta jest przede wszystkim uroczystością kościelną. Tradycją stało się organizowanie również komunijnego przyjęcia dla gości...
czytaj więcej


Get Adobe Flash player