Jesteś tu:  Dziecko » Ciąża od A - Z » Ciąża tydzień po tygodniu

 
Co słychać, maluchu?
Czytanie, mówienie, odtwarzanie muzyki czy śpiewanie to tylko niektóre z bodźców, jakie mogą być odbierane przez dziecko jeszcze przed narodzeniem. W jaki sposób bodźce dźwiękowe wpływają na rozwój dziecka przed i tuż po narodzeniu?
czytaj więcej
Jak skompletować wyprawkę dla noworodka?
Gdy czas porodu się zbliża, nadchodzi także czas kompletowania wyprawki dla maleństwa, co zresztą stanowi niemałą przyjemność dla jego rodziców. Przedstawiamy ci, co powinno znaleźć się w wyprawce dla dziecka, a na zakup których produktów warto poczekać do narodzin.
czytaj więcej
Nastolatki w ciąży… coraz częstsze zjawisko
Brak odpowiedniej wiedzy, coraz szybszy wiek dojrzewania, a może zwykła bezmyślność? Co sprawia, że coraz więcej młodych dziewczyn musi sobie radzić z niechcianą ciąża?
czytaj więcej
Radość z seksu w ciąży
Wasze obawy i strach o rosnące w brzuszku maleństwo przenosicie do sypialni…? Wcale nie musi tak być – jeśli poznacie kilka zasad bezpiecznego seksu w trakcie ciąży, możecie się nim cieszyć jeszcze przez długi czas ciąży.
czytaj więcej
Jak przygotować partnera na narodziny dziecka?
Twoja ciąża to niezwykle ważny moment nie tylko dla ciebie, ale i dla twojego partnera. Dowiedź się jak możesz pomóc mu przygotować się do przyjścia na świat waszego maluszka?
czytaj więcej
Słuchanie muzyki w ciąży
Choć może wydawać się to nieprawdopodobne, twoje nienarodzone jeszcze dziecko już od 4 miesiąca ma tak wykształcony słuch, że słyszy to, co dzieje się na zewnątrz jego świata. Pomóż mu rozwijać słuch i kształtować jego pamięć.
czytaj więcej


Get Adobe Flash player