Jesteś tu:  Dziecko » Dziecko

 
Kompletujemy szkolną wyprawkę
Zbliża się pierwszy szkolny dzwonek. To ostatni moment, aby przygotować wyprawkę dla ucznia. W jaki sposób skompletować to, co potrzebne nie wydając przy tym całej wypłaty? Wybierając przybory warto kierować się przede wszystkim ich funkcjonalnością.
czytaj więcej
Nie strać głowy w Dniu Dziecka
Wspólnie spędzony czas z naszą pociechą to najlepszy prezent, jaki można podarować jej z okazji Dnia Dziecka – twierdzą psycholodzy. Jeśli jednak chcemy dodatkowo obdarować dziecko upominkiem, wybierzmy go rozsądnie.
czytaj więcej
„Kiedy w żyłach płynie czekolada”, czyli o pompowaniu cukru w dzieci
O tym jak dużo słodyczy jedzą dzieci – wiemy wszyscy. O tym kto jest winny – nie mówi nikt. Do sprawy odważnie podeszła autorka bloga nektarmandarynkowy.blox.pl, która wspiera kampanię nieidealna.pl.
czytaj więcej
Kosmetyki pielęgnacyjne dla niemowląt - które wybrać?
Pielęgnacja maluszka to dla świeżo upieczonej mamy duże wyzwanie, ale i ogromna przyjemność. Bardzo pomocne i niezastąpione są kosmetyki pielęgnacyjne stworzone specjalnie do higieny niemowląt. Sprawdź, które z nich powinny koniecznie znaleźć się przy przewijaku twojego malucha.
czytaj więcej
Niemowlak potrzebuje zrozumienia
Kiedy maluch nie potrafi jeszcze wyrazić swoich potrzeb, rodzicom trudno jest jednoznacznie określić, czego mu brakuje. Jednym ze sposobów na skuteczne nawiązanie kontaktu z pociechą jest język migowy, który wpływa także na inteligencję i rozwój potomka.
czytaj więcej
Jak wychować poliglotę? - fakty i mity na temat edukacji językowej.
W dzisiejszych czasach dobra znajomość języków obcych stała się już podstawą. W związku z tym wielu rodziców pragnie, by ich dzieci rozpoczęły edukację językową już we wczesnym dzieciństwie. Jaki wiek będzie najbardziej odpowiedni do nauki i ile czasu powinny trwać zajęcia, by przyniosły zadowalające efekty?
czytaj więcej

« poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  ...  14  następne »

Get Adobe Flash player