Jesteś tu:  Dziecko » Dziecko » Maluch

 
Spotkanie malucha ze słońcem
By dziecko czerpało z wakacji jedynie przyjemność, pozbawioną nieprzyjemnych efektów oparzeń słonecznych, warto zadbać o jego ochronę. Jak dbać o malucha przebywającego na słońcu?
czytaj więcej
Pupa malucha bez odparzeń
Odparzenia na pupie często pojawiają się na skórze maluchów – są związane z zawilgoceniem skóry pod pieluszką. Wywołują one bolesne obtarcia na skórze i mogą przyczyniać się do tworzenia infekcji. Istnieje jednak kilka prostych zasad, by zapobiec odparzeniom na pupie dziecka.
czytaj więcej
Jak zahartować malucha przed jesiennymi infekcjami?
Odporność naszych maluchów wraz z jesienną słotą znów zostanie wystawiona na próbę. Istnieje jednak mnóstwo sposobów, by zahartować ją i umożliwić maluchowi przeżycie jesieni w zdrowiu.
czytaj więcej
Pierwsze wakacje z maluszkiem - praktyczne porady
Jak przygotować się do wakacji z dzieckiem? O czym powinniście pamiętać, by szczęśliwie i zdrowo przeżyć wspólne wakacje, a jednocześnie świetnie się bawić?
czytaj więcej
Pierwsze badanie ząbków malucha
Wizyty u dentysty są zmorą każdego - zarówno dorosłych, jak i małych pacjentów. Jak przygotować do niej malucha? Co zrobić, by jego stres związany z badaniem był jak najmniejszy?
czytaj więcej
Jak zorganizować dziecku niezapomniane przyjęcie urodzinowe?
Urodziny dziecka, to ważna okazja nie tylko dla was, ale także dla malucha, który wkracza w kolejny rok swojego życia. Aby ten dzień zapadł mu na długo w pamięć warto zorganizować go w szczególny sposób. Jak? Dowiedz się dzięki nam.
czytaj więcej


Get Adobe Flash player