Jesteś tu:  Dziecko » Dziecko » Niemowlę

 
Kosmetyki pielęgnacyjne dla niemowląt - które wybrać?
Pielęgnacja maluszka to dla świeżo upieczonej mamy duże wyzwanie, ale i ogromna przyjemność. Bardzo pomocne i niezastąpione są kosmetyki pielęgnacyjne stworzone specjalnie do higieny niemowląt. Sprawdź, które z nich powinny koniecznie znaleźć się przy przewijaku twojego malucha.
czytaj więcej
Niemowlak potrzebuje zrozumienia
Kiedy maluch nie potrafi jeszcze wyrazić swoich potrzeb, rodzicom trudno jest jednoznacznie określić, czego mu brakuje. Jednym ze sposobów na skuteczne nawiązanie kontaktu z pociechą jest język migowy, który wpływa także na inteligencję i rozwój potomka.
czytaj więcej
Trudy i radości samotnego macierzyństwa
Być samotną matką… jakie to trudne, wie każda mama, która musi radzić sobie z trudami wychowania dziecka w pojedynkę. Choć zajmowanie się maluchem samemu jest obarczone wieloma ciężkimi chwilami, może być także źródłem ogromnej radości i wielkiej satysfakcji.
czytaj więcej
Jakie uczucia w mężczyźnie wywołuje karmienie piersią?
Dla ciebie karmienie piersią, to niezaprzeczalnie cudowne i pełne bliskości uczucie. Dla twojego partnera z kolei zupełnie inne… Dowiedz się, jakie uczucia towarzyszą mężczyźnie, patrzącemu jak karmisz dziecko piersią.
czytaj więcej
Co zrobić, gdy dziecko nie chce ssać piersi?
Masz pokarm i chcesz karmić swoje dziecko piersią, mimo to, gdy przytulasz je do siebie, ono odtrąca pierś rączkami i płacze, zamiast spokojnie ją ssać. Poznaj kilka sposobów, jak je do tego przekonać.
czytaj więcej
Smoczek - czy naprawdę jest niezbędny?
Czy smoczek naprawdę jest niezbędny? W jakich sytuacjach może okazać się naprawdę pomocny?
czytaj więcej

« poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  następne »

Get Adobe Flash player