Jesteś tu:  Dziecko » Mama » Ciąża, dziecko, praca

 
Mama XXI wieku
Opieka nad dziećmi ,kariera zawodowa, natłok obowiązków domowych. Tym wszystkim zadaniom musi sprostać dzisiejsza kobieta. Wiele z nich potrafi tak zorganizować swój dzień, by znaleźć również chwile dla siebie. Kluczem do sukcesu jest podział obowiązków i dobre zarządzanie własnym czasem.
czytaj więcej
Powrót z urlopu macierzyńskiego… jak pogodzić obowiązki?
Jak przygotować się do powrotu do pracy? Jak godzić wszystkie obowiązki zawodowe z wychowaniem dziecka?
czytaj więcej
Jak przetrwać urlop macierzyński?
Im dłużej jednak jesteś na urlopie tym większe masz wrażenie, że twoje życie opiera się już tylko na opiece nad dzieckiem, sprzątaniu, gotowaniu… Jak przetrwać urlop macierzyński w poczuciu, że spełniasz się nie tylko jako matka, lecz również jako kobieta?
czytaj więcej
Trudy i radości samotnego macierzyństwa
Być samotną matką… jakie to trudne, wie każda mama, która musi radzić sobie z trudami wychowania dziecka w pojedynkę. Choć zajmowanie się maluchem samemu jest obarczone wieloma ciężkimi chwilami, może być także źródłem ogromnej radości i satysfakcji.
czytaj więcej
Czy zataić ciąże, żeby dostać etat?
Masz szansę otrzymać posadę na stanowisku, o które się ubiegałaś. Jest tylko jedno „ale”, które nieco zakłóca twoje plany - dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży.
czytaj więcej
Mama na odległość…czyli, gdy cały twój czas pochłania praca
Wiele zapracowanych, pochłoniętych pracą mam przekłada wychowanie swojego dziecka nad obowiązki, a opiekę nad maluchem powierza babci… A może ten problem dotyczy także ciebie?
czytaj więcej


Get Adobe Flash player