Jesteś tu:  Dziecko » Poród » Porod i powrot do formy

 
Czy da się przewidzieć długość porodu?
Co ma wpływ na długość porodu? Czy możesz przewidzieć ile czasu minie od pierwszych skurczy do przyjścia dziecka na świat?
czytaj więcej
Następny poród po cesarskim cięciu
Niemal co trzeci poród w Polsce odbywa się poprzez cesarskie cięcie. Kobietom, które zdecydowały się na takie rozwiązanie swojego pierwszego porodu, zwykle trudniej jest urodzić kolejne dziecko w sposób naturalny.
czytaj więcej
Powrót ze szpitala…czyli pierwsze chwile z maleństwem w domu
Największe wyzwanie dla każdej świeżej mamy, to moment tuż po wyjściu ze szpitala – pierwsze wspólne chwile w domu. Jak się do nich przygotować?
czytaj więcej
Baby shower - modny sposób na świętowanie narodzin
Do narodzin Twojego maleństwa pozostało niewiele czasu? Poznaj Baby Shower – przyjęcie, które organizuje się na cześć przyszłej mamy i jej nienarodzonego jeszcze maleństwa.
czytaj więcej
Co wiesz o cesarce?
Wiele mam rodzących naturalnie uważa, że ich koleżanki po cesarskim cięciu tak naprawdę niewiele wiedzą o bólu oraz dolegliwościach poporodowych. A jak jest naprawdę? Czy cesarskie cięcie to faktycznie wybór o wiele łatwiejszej drogi?
czytaj więcej
Depresja poporodowa
Smutek, otępienie, niechęć do własnego dziecka, agresja wobec niego lub dziecka – to tylko niektóre z możliwych emocji jakie może odczuwać mama cierpiąca na depresję poporodową. Najczęstsze są jednak napady płaczu, niechęć do wstania z łóżka...
czytaj więcej


Get Adobe Flash player