Jesteś tu:  Moda » Kolekcje i trendy » Idziemy na zakupy » Zrób sobie prezent - gadżety dla kobiet

Zrób sobie prezent - gadżety dla kobiet

My kobiety, uwielbiamy otaczać się przedmiotami, które są po prostu… ładne. Ich użyteczność i funkcjonalność też jest oczywiście istotna, ale wiele z nas zapewne przyzna, że największą radość sprawia otaczanie się przedmiotami, które po prostu cieszą oczy. Specjalnie dla was postanowiliśmy zgromadzić propozycje ciekawych, użytecznych gadżetów, które z pewnością uprzyjemnią wam życie.

Kobiecy gadżet powinien być użyteczny, funkcjonalny, ale też (a może i przede wszystkim) ładny, cieszący oko, wyjątkowy, całkowicie odmienny od zwykłych, uniwersalnych gadżetów, które spotyka się na co dzień. Bo przecież o ile przyjemniej korzysta się z np. z wagi, którą ozdabiają srebrne, błyszczące kryształki, czy różowego USB, który ma kształt serduszka… Te właśnie gadżety tak bardzo przykuwają nasz wzrok i cieszą, bo są przeznaczone tylko dla nas – kobiet.

Zresztą same zobaczcie nasze propozycje:
  

Telefon Sony Ericson, Vivaz, cena ok 749 zł

Nowoczesny telefon, dzięki któremu nie tylko skontaktujesz się z bliskimi. Posiada świetnej jakości aparat i kamerę, dzięki którym szybko i sprawnie uchwycisz wszystkie interesujące cię rzeczy… a dzięki połączeniu z internetem od razu możesz wrzucić je na YouTube’a, czy serwisy społecznościowe.

http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/vivaz?cc=pl&lc=pl


« poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  ...  13  następne »


schowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu


    Get Adobe Flash player