Jesteś tu:  Moda » Styl gwiazd » Styl gwiazd » Zainspiruj się jej stylem - Anja Rubik

Zainspiruj się jej stylem - Anja Rubik

Anja Rubik w rankingu 50 najlepszych modelek świata zajmuje 3, zasłużone miejsce. Bez wątpienia za jej sukces odpowiada słowiańska uroda, szczupła sylwetka, a przede wszystkim doskonałe wyczucie przed obiektywem i na wybiegu.

Obecnie możemy oglądać modelkę nie tylko na wybiegach i w magazynach mody, ale także jako gościa specjalnego w programie Top Model, w którym modelka udziela wskazówek przyszłym modelkom i pomaga im w przechodzeniu przez trudne zadania, jakie na nie czekają.

Anja Rubik podziwiamy nie tylko za to, że jest niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą, za liczne sukcesy i osiągnięcia w modelingu, ale także za jej niepowtarzalny styl. Modelka ma dostęp do ubrań najlepszych światowych marek, które potrafi ze sobą świetnie zestawiać i tworzyć godne pozazdroszczenia, modne stylizacje. I mimo tego, że ubiera się u najlepszych projektantów, nie nosi rzeczy, na których można zobaczyć firmowe loga – dlatego też jej styl, sprawia wrażenie bardzo klasycznego, a tym samym bardziej dostępnego dla każdej z nas.

(Zdj. Agencja Forum)

Styl Anji Rubik jest odpowiedni dla każdej z nas, nawet jeśli nie możemy poszczycić się ani wzrostem ani szczupłością modelki. Najważniejsze, by inspirować się w nim tym, co sprawia, że modelka niezależnie od okazji zawsze wygląda elegancko, modnie i bardzo kobieco.

Odpowiedniki ubrań, które ma na sobie Anja na poniższych zdjęciach z łatwością można znaleźć w Polskich sklepach. Wystarczy jedynie odpowiednio je ze sobą zestawić by wyglądać tak stylowo, jak najlepsza polska modelka.

Stylizacja dzienna:

(Zdj. Agencja Forum)

 Koszula Tally Weijl, ok. 80 zł;  Spodnie Cubus, 179 zł; Torebka Zara, 199 zł; Buty DeeZee, 79 zł

Stylizacja na wyjście:

(Zdj. Agencja Forum)

Marynarka Zara, 399 zł; Buty DeeZee, 59 zł; Spodnie H&M, 129,90 zł; Top Reserved, 29,99 złschowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu


    Get Adobe Flash player