Jesteś tu:  Moda » Styl gwiazd » Styl gwiazd » Zainspiruj się jej stylem - Dorota Rabczewska

Zainspiruj się jej stylem - Dorota Rabczewska

Największa polska skandalistka, gwiazda znana z kontrowersyjnych pomysłów, poglądów i wizerunku, a z drugiej strony piękna kobieta, o niesamowitej urodzie i figurze. Postać Dody wzbudza takie same emocje, jak jej styl, który na przestrzeni lat niesamowicie się zmieniał, by w końcu uczynić z piosenkarki jedną z  najlepiej ubranych Polek.

Największą polską skandalistkę zna każdy - głównie za sprawą jej głośnego zachowania, w mniejszym stopniu za muzykę i osiągnięcia artystyczne. Doda zwraca jednak uwagę nie tylko za sprawą swojej osobowości, a głównie za sprawą swojego stylu, którym potrafi zaskakiwać, jak mało która gwiazda.

Jeszcze kilka lat temu, na początku jej kariery styl Dody był po prostu tandetny – piosenkarka lubowała się w kolorze różowym, nosiła podróbki, a na dłoniach miała tipsy.  Gdy rozpoczęła współpracę z ówczesną menadżerką, Mają Sablewską jej styl zmienił się diametralnie – piosenkarka zaczęła ubierać się bardziej klasycznie, mniej kontrowersyjnie, a bardziej stylowo i modnie. Zaczęła sięgać po ubrania i dodatki najlepszych marek, podkreślała swoje zgrabne nogi butami na wysokich obcasach, jej cały wizerunek stał się godny naśladowania – kobiecy i klasyczny.

(Zdj. Agencja Forum)

I choć czasem Dorota zaskakuje kontrowersyjnymi strojami, które więcej odkrywają niż zakrywają, wiele razy była ubrana w sposób godny pochwały. Postanowiliśmy pokazać wam jedne z najlepszych stylizacji Dody, którymi warto się zainspirować – są zgodne z najnowszymi trendami, doskonale podkreślają walory sylwetki, są kobiece i seksowne.
 

(Zdj. Agencja Forum)

Legginsy Reserved, 69,99; Buty DeeZee, 139 zł; Top Reserved, 39,99 zł; kurtka Reserved, 179,99 zł;


(Zdj. Agencja Forum)

Sukienka Tally Weilj, ok. 100 zł; Marynarka House, 70,90 zł; Botki Deezee, 159 zł

(Zdj. Agencja Forum)

StrefaKobiety.pl

redakcja@strefakobiety.plschowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu


    Get Adobe Flash player