Jesteś tu:  Podróże

 

Podróżuj po Polsce

Kraków - jedno z najbardziej urokliwych miejsc na świecie
Jedno z najbardziej urokliwych miejsc na świecie, bogate we wspaniałą architekturę, zabytki, kościoły, ale przede wszystkim, w górujący nad Krakowem Wawel, który jest nieodłączną wizytówką tego przepięknego i romantycznego miasta. Każdy, który chociaż raz przybył do Krakowa z pewnością jeszcze nie raz odwiedzi je ponownie.
czytaj więcej

Podróżuj po Polsce

Bieszczady
Przepiękne otaczające pejzaże, niebywały spokój, cisza i romantyczna atmosfera tego miejsca pozwala nam na błogi odpoczynek w niesamowitym i niezwykle ustronnym miejscu jakimi są Bieszczady. Tu nikt niepożądany nie zakłóci nam fascynującej podróży w głąb dzikiej przyrody.
czytaj więcej

Poradnik Podróżnika

Przezorny zdrowy na wakacjach
- Jedź i nie myśl o niczym – tymi słowami często żegnają nas znajomi, kiedy wyjeżdżamy na urlop. Ale żeby całkowicie móc oddać się wakacyjnej beztrosce i zapomnieć o obowiązkach, już przed wyjazdem należy przygotować się na niespodzianki, które mogą nas spotkać na miejscu.
czytaj więcej

Podróżuj po Polsce

Czego nie robić niedźwiedziowi?
Zbliża się długi majowy weekend. Wiele osób wybierze się po raz pierwszy w tym roku na górskie szlaki, na których może dojść do spotkania z niedźwiedziem. WWF Polska apeluje do wycieczkowiczów, aby pamiętali, że wędrując przez góry są gośćmi w krainie tych drapieżników i powinni odpowiednio się zachowywać.
czytaj więcej

Najpiękniejsze plaże

Boskie plaże Rio de Janeiro
Słynna plaża Copacabany i Ipanemy rozsławiona w piosence " The Girl from Ipanema" przyciągają każdego roku tysiące turystów chcących zakosztować słońca, słynnej Caipirini i przeżyć najcudowniejszy karnawał w życiu. To wszystko znajdziecie w Rio!
czytaj więcej

Podróżuj po Polsce

Nadmorskie kurorty
Malownicze krajobrazy, wspaniałe uzdrowiska, kurorty i urokliwe miasteczka zachwycające magicznym klimatem. Nadmorskie wydmy, morska tafla i niepowtarzalny klimat to jedne z wielu atrakcji jakie czekają nas nad wspaniałym polskim morzem Bałtyckim.
czytaj więcej


Get Adobe Flash player