Jesteś tu:  Podróże » Podróżuj po Polsce

 
Kraków - jedno z najbardziej urokliwych miejsc na świecie
Jedno z najbardziej urokliwych miejsc na świecie, bogate we wspaniałą architekturę, zabytki, kościoły, ale przede wszystkim, w górujący nad Krakowem Wawel, który jest nieodłączną wizytówką tego przepięknego i romantycznego miasta. Każdy, który chociaż raz przybył do Krakowa z pewnością jeszcze nie raz odwiedzi je ponownie.
czytaj więcej
Bieszczady
Przepiękne otaczające pejzaże, niebywały spokój, cisza i romantyczna atmosfera tego miejsca pozwala nam na błogi odpoczynek w niesamowitym i niezwykle ustronnym miejscu jakimi są Bieszczady. Tu nikt niepożądany nie zakłóci nam fascynującej podróży w głąb dzikiej przyrody.
czytaj więcej
Czego nie robić niedźwiedziowi?
Zbliża się długi majowy weekend. Wiele osób wybierze się po raz pierwszy w tym roku na górskie szlaki, na których może dojść do spotkania z niedźwiedziem. WWF Polska apeluje do wycieczkowiczów, aby pamiętali, że wędrując przez góry są gośćmi w krainie tych drapieżników i powinni odpowiednio się zachowywać.
czytaj więcej
Nadmorskie kurorty
Malownicze krajobrazy, wspaniałe uzdrowiska, kurorty i urokliwe miasteczka zachwycające magicznym klimatem. Nadmorskie wydmy, morska tafla i niepowtarzalny klimat to jedne z wielu atrakcji jakie czekają nas nad wspaniałym polskim morzem Bałtyckim.
czytaj więcej
Odkryj urok Zakopanego i Tatr
Urzekające widoki, niepowtarzalny krajobraz, szlaki turystyczne i stoki, które w zimie są niebywałą atrakcją dla każdego miłośnika zimowego szaleństwa. To i wiele innych atrakcji odnajdziemy w przepięknych polskich Tatrach.
czytaj więcej


Get Adobe Flash player