Jesteś tu:  Podróże » Przewodnik

Przewodnik

 
  •  
  •  
    Artykuły
     
  •  

Kraków - jedno z najbardziej urokliwych miejsc na świecie

artykul
Jedno z najbardziej urokliwych miejsc na świecie, bogate we wspaniałą architekturę, zabytki, kościoły, ale przede wszystkim, w górujący nad Krakowem Wawel, który jest nieodłączną wizytówką tego przepięknego i romantycznego miasta. Każdy, który chociaż raz przybył do Krakowa z pewnością jeszcze nie raz odwiedzi je ponownie.  
czytaj więcej
 

Bieszczady

artykul
Przepiękne otaczające pejzaże, niebywały spokój, cisza i romantyczna atmosfera tego miejsca pozwala nam na błogi odpoczynek w niesamowitym i niezwykle ustronnym miejscu jakimi są Bieszczady. Tu nikt niepożądany nie zakłóci nam fascynującej podróży w głąb dzikiej przyrody.  
czytaj więcej
 

Czego nie robić niedźwiedziowi?

artykul
Zbliża się długi majowy weekend. Wiele osób wybierze się po raz pierwszy w tym roku na górskie szlaki, na których może dojść do spotkania z niedźwiedziem. WWF Polska apeluje do wycieczkowiczów, aby pamiętali, że wędrując przez góry są gośćmi w krainie tych drapieżników i powinni odpowiednio się zachowywać.  
czytaj więcej
 

Boskie plaże Rio de Janeiro

artykul
Słynna plaża Copacabany i Ipanemy rozsławiona w piosence " The Girl from Ipanema" przyciągają każdego roku tysiące turystów chcących zakosztować słońca, słynnej Caipirini i przeżyć najcudowniejszy karnawał w życiu. To wszystko znajdziecie w Rio!  
czytaj więcej
 

10 najlepszych miejsc na podroż poślubną

artykul

Nie macie pomysłu na swoją podroż poślubną? Przedstawiamy wam 10 najlepszych miejsc na miesiąc miodowy - z pewnością w tym zestawieniu znajdziecie coś dla siebie.

 
czytaj więcej
 
więcej artykułów
Get Adobe Flash player