Jesteś tu:  Podróże » Przewodnik

Przewodnik

 
  •  
  •  
    Artykuły
     
  •  

Kraków - jedno z najbardziej urokliwych miejsc na świecie

artykul
Jedno z najbardziej urokliwych miejsc na świecie, bogate we wspaniałą architekturę, zabytki, kościoły, ale przede wszystkim, w górujący nad Krakowem Wawel, który jest nieodłączną wizytówką tego przepięknego i romantycznego miasta. Każdy, który chociaż raz przybył do Krakowa z pewnością jeszcze nie raz odwiedzi je ponownie.  
czytaj więcej
 

Przezorny zdrowy na wakacjach

artykul
- Jedź i nie myśl o niczym – tymi słowami często żegnają nas znajomi, kiedy wyjeżdżamy na urlop. Ale żeby całkowicie móc oddać się wakacyjnej beztrosce i zapomnieć o obowiązkach, już przed wyjazdem należy przygotować się na niespodzianki, które mogą nas spotkać na miejscu.  
czytaj więcej
 

Odkryj urok Zakopanego i Tatr

artykul
Urzekające widoki, niepowtarzalny krajobraz, szlaki turystyczne i stoki, które w zimie są niebywałą atrakcją dla każdego miłośnika zimowego szaleństwa. To i wiele innych atrakcji odnajdziemy w przepięknych polskich Tatrach.  
czytaj więcej
 

10 najlepszych miejsc na podroż poślubną

artykul

Nie macie pomysłu na swoją podroż poślubną? Przedstawiamy wam 10 najlepszych miejsc na miesiąc miodowy - z pewnością w tym zestawieniu znajdziecie coś dla siebie.

 
czytaj więcej
 

Pomysły na podróż poślubną

artykul

Podróż poślubna to wyjątkowa wycieczka i choć miejsce, w które się udacie być może wcale nie będzie szczególne, nastroju poślubnego i emocji jakimi jeszcze będziecie długo żyli - nigdy nie zdołacie powtórzyć.A gdzie warto spędzić te magiczne chwile?

 
czytaj więcej
 
więcej artykułów
Get Adobe Flash player