Jesteś tu:  Praca i rozwój

 

Edukacja

Powiedz głośno o swoich marzeniach
Czy zdarzyło Ci się mieć cele, marzenia i ukrywać je przed ludźmi? Okazuje się, że takie działanie negatywnie wpływa na ich realizację. Specjaliści radzą: powiedz komuś o swoich celach a zyskasz pewność siebie i będziesz działał konsekwentnie.
czytaj więcej

Edukacja

Zrób to sam, czyli nowa moda na projektowanie ogrodów
Polacy coraz chętniej projektują przydomowe ogrody – zarówno małe skrawki zieleni, jak i większe przestrzenie. Moda na wypoczynek w pomysłowo zaaranżowanym ogrodzie trwa na dobre. Jak wynika z danych ESKK, tylko w ciągu ostatnich 10 lat zainteresowanie szkoleniami z projektowania zieleni wzrosło aż trzykrotnie.
czytaj więcej

Praca i kariera

„W pracy nie musisz przebierać się za mężczyznę”
Ciągle boimy się, że nasz dobry, ale kobiecy wygląd sprawi, że będziemy odbierane jako mniej profesjonalne, skoro mamy czas na takie bzdety jak ubranie. Nic bardziej mylnego - dbanie o swój wizerunek biznesowy, detale, wyróżnienie się może być nasza bronią.
czytaj więcej

Edukacja

Życie zgodne z poradnikiem. Czy można wyszkolić swoje myśli i emocje?
Opanujesz lęk. Przestaniesz przyciągać nieudaczników. Odkryjesz swój potencjał. Nauka będzie przyjemniejsza. Autorzy poradników i kursów psychologicznych zapewniają, że codzienność można upiększyć dzięki samorozwojowi. Czy faktycznie mamy wpływ na własne zachowanie i reakcje?
czytaj więcej

Praca i kariera

Gdy szefem jest… kobieta
Miłe, sympatyczne i uczynne, czy może zawistne, złośliwe i budzące strach? Jakie naprawdę są kobiety - szefowe? A może to ty jesteś jedną z nich?
czytaj więcej

Praca i kariera

Molestowanie w pracy - czyli gdy szef pozwala sobie na zbyt wiele…
Jak kobieta powinna reagować, gdy szef pozwala sobie na zbyt wiele? Dlaczego wciąż tak mało pracownic boi się przyznać do bycia molestowanym?
czytaj więcej


Get Adobe Flash player