Jesteś tu:  Praca i rozwój » Edukacja

 
Powiedz głośno o swoich marzeniach
Czy zdarzyło Ci się mieć cele, marzenia i ukrywać je przed ludźmi? Okazuje się, że takie działanie negatywnie wpływa na ich realizację. Specjaliści radzą: powiedz komuś o swoich celach a zyskasz pewność siebie i będziesz działał konsekwentnie.
czytaj więcej
Zrób to sam, czyli nowa moda na projektowanie ogrodów
Polacy coraz chętniej projektują przydomowe ogrody – zarówno małe skrawki zieleni, jak i większe przestrzenie. Moda na wypoczynek w pomysłowo zaaranżowanym ogrodzie trwa na dobre. Jak wynika z danych ESKK, tylko w ciągu ostatnich 10 lat zainteresowanie szkoleniami z projektowania zieleni wzrosło aż trzykrotnie.
czytaj więcej
Życie zgodne z poradnikiem. Czy można wyszkolić swoje myśli i emocje?
Opanujesz lęk. Przestaniesz przyciągać nieudaczników. Odkryjesz swój potencjał. Nauka będzie przyjemniejsza. Autorzy poradników i kursów psychologicznych zapewniają, że codzienność można upiększyć dzięki samorozwojowi. Czy faktycznie mamy wpływ na własne zachowanie i reakcje?
czytaj więcej
Zostań redaktorem i współtwórz z nami Strefę Kobiety!
Zachęcamy wszystkie czytelniczki, absolwentów uczelni humanistycznych, dziennikarzy, autorki blogów o dowolnej tematyce oraz specjalistów różnych dziedzin, którzy marzą o pracy w redakcji bądź chcą zdobyć doświadczenie.
czytaj więcej


Get Adobe Flash player