Jesteś tu:  Praca i rozwój » Praca i kariera

 
„W pracy nie musisz przebierać się za mężczyznę”
Ciągle boimy się, że nasz dobry, ale kobiecy wygląd sprawi, że będziemy odbierane jako mniej profesjonalne, skoro mamy czas na takie bzdety jak ubranie. Nic bardziej mylnego - dbanie o swój wizerunek biznesowy, detale, wyróżnienie się może być nasza bronią.
czytaj więcej
Gdy szefem jest… kobieta
Miłe, sympatyczne i uczynne, czy może zawistne, złośliwe i budzące strach? Jakie naprawdę są kobiety - szefowe? A może to ty jesteś jedną z nich?
czytaj więcej
Molestowanie w pracy - czyli gdy szef pozwala sobie na zbyt wiele…
Jak kobieta powinna reagować, gdy szef pozwala sobie na zbyt wiele? Dlaczego wciąż tak mało pracownic boi się przyznać do bycia molestowanym?
czytaj więcej
Formularz aplikacyjny - jak go wypełnić?
Internetowy formularz aplikacyjny jest najprostszym sposobem na zgłoszenie swojej kandydatury na stanowisko pracy. Dowiedz się, jak je pokonać, by wypisać formularz poprawnie i zgodnie z oczekiwaniami swojego przyszłego pracodawcy.
czytaj więcej
Bezrobocie w najbliższym czasie nie spadnie
Od kilkunastu miesięcy bezrobocie utrzymuje się w Polsce powyżej 10 proc. Dlaczego? Jedną z przyczyn z pewnością jest globalny kryzys finansowy. Winę jednak ponoszą również politycy, którzy wciąż nie potrafią pomóc przedsiębiorcom w zakładaniu i prowadzeniu działalności.
czytaj więcej
Koniec świata mężczyzn?
W polityce, biznesie i administracji coraz powszechniej akcentuje się potrzebę szerszej obecności kobiet. Konieczne jest podjęcie konkretnych działań, by obecność kobiet na pozycjach zarządczych wyszła poza sferę deklaracji i stała się faktem
czytaj więcej


Get Adobe Flash player