Jesteś tu:  Psychologia i seks

 

Psychologia

Czego pragną kobiety… w Dniu Kobiet?
Nie ma wątpliwości, że panie zasługują na uznanie i uwagę każdego dnia. Jednak 8 marca warto zrobić coś więcej i szczególnie je docenić. Pytanie tylko, z czego ucieszą się najbardziej?
czytaj więcej

Psychologia

Wybierz prezent walentynkowy dla ukochanego!
Zbliżają się Walentynki – dzień, w którym udowadniamy sobie swoją miłość na każdy z możliwych sposobów. Chcesz sprawić swojemu ukochanemu przyjemność, a nie masz pojęcia jak? Przygotowaliśmy propozycje, które z pewnością ułatwią ci wybór – w zależności od tego, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na prezent.
czytaj więcej

Psychologia

Walentynki - celebrujcie Wasze święto!
14 luty to wspaniała okazja dla każdej zakochanej pary, by świętowała swój dzień – dzień zakochanych. Okazja sprzyja wręczaniu sobie miłych upominków i spędzeniu romantycznego dnia w swoim towarzystwie. Dowiedz się skąd na świecie i w naszym kraju wzięła się tradycja obchodzenia Walentynek.
czytaj więcej

Psychologia

Czy warto wrócić do swojego eks?
Powroty, spotkania, próby ratowania związku nie są niczym dziwnym, gdy dwie osoby wciąż się kochają, lecz nie potrafią poradzić sobie z kryzysem, który je dopadł. Ale czy warto jest próbować i starać się, gdy czujesz, że to już nie jest to, co kiedyś?
czytaj więcej

Seks

Metoda termiczna antykoncepcji - co powinnaś wiedzieć?
Obserwowanie swojego cyklu miesiączkowego, pozwala dowiedzieć się o jego zdolności do zajścia w ciążę. Jedną z metod jest obserwacja temperatury ciała. Dowiedz się, w jaki sposób interpretować zmiany termiki swojego organizmu.
czytaj więcej

Seks

Metoda Billingsów - sposób na naturalną antykoncepcje
Zwolennicy naturalnej antykoncepcji metodę Bilingsów uważają za jedną ze skuteczniejszych. Polega ona po krótce na obserwacji śluzu podczas cyklu miesiączkowego, którego zmiany świadczą o poszczególnych jego etapach, w tym pozwalają określić dni płodne i niepłodne.
czytaj więcej

« poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  ...  16  następne »
Get Adobe Flash player