Jesteś tu:  Psychologia i seks » Psychologia

 
Czego pragną kobiety… w Dniu Kobiet?
Nie ma wątpliwości, że panie zasługują na uznanie i uwagę każdego dnia. Jednak 8 marca warto zrobić coś więcej i szczególnie je docenić. Pytanie tylko, z czego ucieszą się najbardziej?
czytaj więcej
Wybierz prezent walentynkowy dla ukochanego!
Zbliżają się Walentynki – dzień, w którym udowadniamy sobie swoją miłość na każdy z możliwych sposobów. Chcesz sprawić swojemu ukochanemu przyjemność, a nie masz pojęcia jak? Przygotowaliśmy propozycje, które z pewnością ułatwią ci wybór – w zależności od tego, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na prezent.
czytaj więcej
Walentynki - celebrujcie Wasze święto!
14 luty to wspaniała okazja dla każdej zakochanej pary, by świętowała swój dzień – dzień zakochanych. Okazja sprzyja wręczaniu sobie miłych upominków i spędzeniu romantycznego dnia w swoim towarzystwie. Dowiedz się skąd na świecie i w naszym kraju wzięła się tradycja obchodzenia Walentynek.
czytaj więcej
Czy warto wrócić do swojego eks?
Powroty, spotkania, próby ratowania związku nie są niczym dziwnym, gdy dwie osoby wciąż się kochają, lecz nie potrafią poradzić sobie z kryzysem, który je dopadł. Ale czy warto jest próbować i starać się, gdy czujesz, że to już nie jest to, co kiedyś?
czytaj więcej
Czy jesteś plotkarą? Psychotest
Jesteś osobą, której można śmiało powierzyć swoje sekrety czy też ludzie traktują cię nieufnie? Warto poznać prawdę o sobie i na podstawie własnych zachować wywnioskować czy jest się osobą godną zaufania, czy też może… straszną plotkarą!
czytaj więcej
Twoja zazdrość - zwykłe uczucie czy obsesja?
Zapewne dobrze znasz powiedzenie, które mówi że „bez zazdrości nie ma miłości”. Problem zaczyna się wtedy, gdy zamiast umiarkowanych i pozytywnych uczuć pojawia się podejrzliwość, chęć kontrolowania a sama zazdrość przeradza się w obsesję…
czytaj więcej

« poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  ...  10  następne »
Get Adobe Flash player