Jesteś tu:  Psychologia i seks » Psychologia » Kobietą być

 
Czego pragną kobiety… w Dniu Kobiet?
Nie ma wątpliwości, że panie zasługują na uznanie i uwagę każdego dnia. Jednak 8 marca warto zrobić coś więcej i szczególnie je docenić. Pytanie tylko, z czego ucieszą się najbardziej?
czytaj więcej
Czy jesteś plotkarą? Psychotest
Jesteś osobą, której można śmiało powierzyć swoje sekrety czy też ludzie traktują cię nieufnie? Warto poznać prawdę o sobie i na podstawie własnych zachować wywnioskować czy jest się osobą godną zaufania, czy też może… straszną plotkarą!
czytaj więcej
Uzależnienie od portali społecznościowych…
Niewątpliwie, portale społecznościowe mają mnóstwo zalet, ale zbyt częste korzystanie z nich może być też pułapką. Kiedy mówimy o uzależnieniu się od nich? Czym się to objawia?
czytaj więcej
6 sposobów, jak poczuć się atrakcyjną
Sama nie potrafisz czuć się w swoim ciele dobrze, skupiasz się na swoich wadach, zakrywasz atuty. Tymczasem każda z nas, niezależnie od wieku i wyglądu może poczuć się atrakcyjnie. Jak to zrobić? Poznaj 10 sposobów!
czytaj więcej
Jak podbudować poczucie własnej wartości?
Czujesz, że inni ludzie osiągają sukcesy, a tobie ciągle nic się nie udaje. Uważasz się za gorszą od innych, masz kompleksy, jesteś nieśmiała i starasz się unikać innych osób, w obawie, że nie zaakceptują cię takiej, jaką jesteś?
czytaj więcej
Jak polubić siebie, mimo wad...?
Każda z nas ma w sobie wady - jedne widoczne na pierwszy rzut oka, inne tkwiące głęboko w naszej psychice. Sztuką jednak nie jest skupianie się na nich, lecz dokładanie wszelkich starań, by je w sobie zwalczać. Jak to zrobić? To proste!
czytaj więcej

Get Adobe Flash player