Jesteś tu:  Psychologia i seks » Psychologia » Kobietą być » Czego pragną kobiety… w Dniu Kobiet?

Czego pragną kobiety… w Dniu Kobiet?

Kobietą być | 07.03.2013

Nie ma wątpliwości, że panie zasługują na uznanie i uwagę każdego dnia. Jednak 8 marca warto zrobić coś więcej i szczególnie je docenić. Pytanie tylko, z czego ucieszą się najbardziej?

Święto jest świetnym pretekstem, by sprawić przyjemność kobietom, na których nam zależy. W końcu następna taka okazja dopiero za 12 miesięcy. Podpowiadamy, co zrobić, by poczuły się naprawdę wyjątkowo.

Więcej przeciw niż za

Zapytane o swoje prezentowe życzenia, panie bardziej zdecydowanie wypowiadają się na temat tego, czego dostać nie chcą. 33% kobiet uważa, że najgorszym możliwym podarunkiem są sprzęty domowe i artykuły spożywcze. Z całą pewnością należy więc wystrzegać się żelazek, garnków, wazonów, ale także kawy i słodkości. 15,5% z ponad 3000 pań przepytanych w badaniu Streetcom Polska byłoby zawiedzionych, gdyby wręczono im artykuły higieniczne. Co ciekawe, na trzecim miejscu czarnej listy znalazły się akcesoria erotyczne (13%).

Odpowiedzi dotyczące upragnionych upominków materialnych są nieco mniej jednoznaczne. Prym wiodą zabiegi kosmetyczne (9%). W czołówce pożądanych prezentów znalazły się również tradycyjny bukiet kwiatów (7,4%), ubrania i bielizna (7%), zegarek lub biżuteria (6,3%) oraz perfumy i kosmetyki (6%). Różnice są niewielkie. Jeśli więc zamierzamy się na coś z powyższej listy, dobrze zastanówmy się, jak w podobnej ankiecie odpowiedziałaby osoba, którą chcemy obdarować.
schowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu

    Get Adobe Flash player