Jesteś tu:  Psychologia i seks » Psychologia » Związek

 
Wybierz prezent walentynkowy dla ukochanego!
Zbliżają się Walentynki – dzień, w którym udowadniamy sobie swoją miłość na każdy z możliwych sposobów. Chcesz sprawić swojemu ukochanemu przyjemność, a nie masz pojęcia jak? Przygotowaliśmy propozycje, które z pewnością ułatwią ci wybór – w zależności od tego, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na prezent.
czytaj więcej
Walentynki - celebrujcie Wasze święto!
14 luty to wspaniała okazja dla każdej zakochanej pary, by świętowała swój dzień – dzień zakochanych. Okazja sprzyja wręczaniu sobie miłych upominków i spędzeniu romantycznego dnia w swoim towarzystwie. Dowiedz się skąd na świecie i w naszym kraju wzięła się tradycja obchodzenia Walentynek.
czytaj więcej
Czy warto wrócić do swojego eks?
Powroty, spotkania, próby ratowania związku nie są niczym dziwnym, gdy dwie osoby wciąż się kochają, lecz nie potrafią poradzić sobie z kryzysem, który je dopadł. Ale czy warto jest próbować i starać się, gdy czujesz, że to już nie jest to, co kiedyś?
czytaj więcej
Twoja zazdrość - zwykłe uczucie czy obsesja?
Zapewne dobrze znasz powiedzenie, które mówi że „bez zazdrości nie ma miłości”. Problem zaczyna się wtedy, gdy zamiast umiarkowanych i pozytywnych uczuć pojawia się podejrzliwość, chęć kontrolowania a sama zazdrość przeradza się w obsesję…
czytaj więcej
10 sygnałów, że on może cię zdradzać
Dlaczego mężczyźni zdradzają? Na to pytanie, chciałaby znać odpowiedź każda z nas, ale dlaczego tak jest, nie wiemy ani my, ani mężczyźni. Wiemy natomiast, że nasza intuicja rzadko kiedy zawodzi. Oto 10 sygnałów, że twój mężczyzna może mieć kogoś innego…
czytaj więcej
Wzmocnij swój związek na wakacjach!
Najlepsze okoliczności na poprawienie relacji z ukochanym? To czas, kiedy macie dla siebie mnóstwo czasu, nikt wam nie przeszkadza, a wy jesteście zrelaksowani – czyli czas wakacyjnego odpoczynku. Sprawdź, jak wykorzystać urlop na wzmocnienie relacji z partnerem.
czytaj więcej

« poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  następne »
Get Adobe Flash player