Jesteś tu:  Psychologia i seks » Psychologia » Związek » 10 sygnałów, że on może cię zdradzać

10 sygnałów, że on może cię zdradzać

Związek | 13.08.2012
 
Dlaczego mężczyźni zdradzają? Na to pytanie, chciałaby znać odpowiedź każda z nas, ale dlaczego tak jest, nie wiemy ani my, ani mężczyźni.  Wiemy natomiast, że nasza intuicja rzadko kiedy zawodzi, a pewne zachowania partnera powinny wzbudzać naszą czujność. Oto 10 sygnałów, że twój mężczyzna może mieć kogoś innego…

Kobiety, mimo tego, że zwykle są podejrzliwe w stosunku do mężczyzn, potrafią także wypierać swoje podejrzenia i naiwnie wierzyć w każde słowo swojego ukochanego. Niestety, gdy czujemy, że coś jest nie tak, prędzej, czy później okazuje się, że intuicja nas nie kłamała.
Warto polegać na swoich przeczuciach i domysłach, szczególnie jeśli w grę wchodzi nasz związek. Pamiętaj, że jeśli coś cię niepokoi masz prawo znać prawdę i usłyszeć słowa wyjaśnienia od swojego partnera. Szczególnie, jeśli daje ci powody ku temu, by czuć się niepewnie i obawiać się o najgorsze z jego strony – zdradę…

1. Stał się nieobecny, zamyślony, milczący.

Jeśli twój partner dotychczas był twoim najlepszym przyjacielem, kompanem rozmów, potrafił słuchać, ale i chciał być wysłuchiwany przez ciebie i nagle stał się zupełnie milczący, nieobecny – masz pełne prawo do niepokoju. Oczywiście nie oznacza to od razu, że znalazł sobie kogoś innego. Być może dręczą go problemy, którymi nie chce cię obarczać (np. choroba, problemy w pracy itp.).

Jeśli jednak widzisz, że tylko przy tobie zachowuje się w ten sposób, a wśród innych osób staje się powrotnie pełną uśmiechu i werwy osobą – musisz chyba bliżej przyjrzeć się waszemu związkowi i temu, wokół jakiego towarzystwa obraca się twój partner.


« poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  ...  10  następne »


schowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu

    Get Adobe Flash player