Jesteś tu:  Psychologia i seks » Psychologia » Związek » Wybierz prezent walentynkowy dla ukochanego!

Wybierz prezent walentynkowy dla ukochanego!

Związek | 08.02.2013

Zbliżają się Walentynki – dzień, w którym udowadniamy sobie swoją miłość na każdy z możliwych sposobów. Chcesz sprawić swojemu ukochanemu przyjemność, a nie masz pojęcia jak? Przygotowaliśmy propozycje, które z pewnością ułatwią ci wybór – w zależności od tego, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na prezent.

Sprawianie sobie nawzajem przyjemności i ofiarowanie prezentów ukochanej osobie to cudowny zwyczaj, który pielęgnuje uczucia między dwojgiem kochających się osób. Nic więc dziwnego, że tak chętnie obdarowujemy ukochaną osobę w dniu Świętego Walentego – w końcu nic tak nie cieszy, jak uśmiech osoby, którą darzymy uczuciami.

Jeśli wciąż nie masz pomysłu na prezent na zbliżające się Walentynki, przedstawiamy ci nasze propozycje, które z pewnością cię zainspirują. W zależności od tego ile pieniędzy możesz przeznaczyć na podarunek, podzieliliśmy je na kategorie cenowe. Pamiętaj jednak, że nie cena prezentu jest ważna, a serce, które włożyliśmy w to, by uszczęśliwić ukochaną osobę! Idealny prezent to bowiem taki podarunek, który będzie ukochanej osobie przypominał o nas w każdej chwili.

Do 50 zł

Czekoladka serce, cena 29,90 zł – prosty i uroczy sposób na sprawienie przyjemności ukochanemu – bo czy może być coś słodszego od czekoladowego serca z truskawkami?

http://chocolissimo.pl/do/item/0325-PLXXXX/ChocoSerce-biale-z-t
 
Bokserki Reserved, 24, 99 zł – Każda z nas lubi oglądać swojego ukochanego w samej bieliźnie… tym bardziej w tej, którą same mu ofiarowałyśmy!
 
Kalendarz biurkowy, cena około 15 zł – Z pewnością będzie zachwycony, gdy postawi sobie na biurku kalendarz, na której będą twoje lub wasze wspólne zdjęcia. Niewielki koszt, a jaka przyjemność!

http://www.fotokalendarze24.eu/tekst/biurkowe-8.html
 
Kubek z twoją podobizną cena 32,95 zł – Miłosny kubek z twoją podobizną z pewnością przypadnie do gustu twojemu ukochanemu. Będzie miał cię przecież blisko siebie nawet podczas picia kawy w biurze.

http://www.zaprezentowani.pl/kubek-w-prezencie-dla-zakochanych/
schowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu

    Get Adobe Flash player