Jesteś tu:  Psychologia i seks » Psychologia » Związek » Wzmocnij swój związek na wakacjach!

Wzmocnij swój związek na wakacjach!

Związek | 03.08.2012

  

1/6

Najlepsze okoliczności na poprawienie relacji z ukochanym? To czas, kiedy macie dla siebie mnóstwo czasu, nikt wam nie przeszkadza, a wy jesteście zrelaksowani – czyli czas wakacyjnego odpoczynku. Sprawdź, jak wykorzystać urlop na wzmocnienie relacji z partnerem.

Codzienny pośpiech, problemy, stres i zmęczenie z pewnością nie sprzyjają myśleniu o swoich potrzebach, a także o potrzebach swojego partnera. Tym samym często, codzienność niszczy między partnerami namiętność i obopólne zainteresowanie. I tak, jak każdemu człowiekowi potrzebny jest czas na pielęgnowanie swoich zainteresowań i odpoczynek od szarej codzienności, tak samo potrzebny jest on miłości.

A żaden moment nie sprzyja uczuciom tak bardzo, jak okres wakacji – kiedy zapominamy o codziennych stresach i problemach, a skupiamy się na dobrej zabawie, przyjemnościach i… na sobie nawzajem.

Jeśli czujesz, że ciebie i twojego partnera dopada rutyna, czym prędzej wykorzystajcie nadchodzący urlop na uzdrowienie waszych relacji. Wakacje sprzyjają w końcu oderwaniu się od rzeczywistości i zabawie, ale nie tylko. Bo czy można wyobrazić sobie lepszy czas na miłość, emocje i seks, niż czas wakacji?

Nim wyjedziecie na urlop, odpowiednio się do niego przygotuj. Przede wszystkim nie traktuj wakacji, jako jedynie odpoczynku od codzienności, ale jako doskonały moment na odkrycie w sobie na nowo pokładów kobiecości, a między tobą i twoim partnerem – namiętności, która gdzieś zatraciła się w natłoku codziennej monotonii. Ten sposób myślenia przełóż nie tylko na swoje nastawienie do wakacji, ale i na tak prozaiczne sprawy, jak spakowanie walizki. Zabierz ze sobą seksowne bikini i kilka kompletów bielizny, którą lubi twój ukochany – wykorzystaj czas urlopu, by pokazać mu się ze swojej najbardziej kobiecej, seksownej strony. I przygotuj się, że on odwdzięczy ci się tym samym.

A gdy dotrzecie na miejsce urlopu i rozpoczniecie wakacje? Wyłącz telefon, nie szukaj połączenia z internetem, ciesz się każdą chwilą i swoim ukochanym. Na bok odłóż troski, które zostawiłaś w domu i skup się na tym, by te wakacje odświeżyły wasz związek i zapaliły na nowo w nim płomień, który przygasał przez codzienne problemy. Poniżej kilka sposobów na to, byście poczuli się jak świeżo zakochana para.
schowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu

    Get Adobe Flash player