Jesteś tu:  Psychologia i seks » Psychologia » Życie rodzinne

 
Teściowa - twoja zmora, czy przyjaciółka?
Jest matką twojego męża i jednocześnie jedną z najważniejszych kobiet w jego życiu. Mimo miłości do tego samego mężczyzny nie zawsze potraficie się ze sobą zgadzać… Jakie naprawdę są teściowe? Od czego zależą wasze dobre relacje?
czytaj więcej
Jak przygotować małe dziecko na rodzeństwo?
Byliście szczęśliwą trzyosobową rodziną, a na wieść o twojej ciąży wasze szczęście zwiększyło się jeszcze bardziej. Nie możecie doczekać się narodzin kolejnego maleństwa, przygotowujecie dla niego miejsce, ubranka, zabawki…
czytaj więcej
Wasze kłótnie, a między nimi - dziecko
Kłótnia, czy ostra wymiana zdań może się zdarzyć w każdym,nawet bardzo szczęśliwym małżeństwie.Zwykle pogodzeni rodzice zapominają szybko o nieporozumieniach i nie dają po sobie poznać, że coś ich poróżniło.Inaczej jednak te kłótnie odbierają dzieci.
czytaj więcej
Nastolatek - jak do niego dotrzeć?
Nie ma granicy wiekowej, która decyduje o tym, że twoje dziecko właśnie wkroczyło w „ten” wiek. Ono po prosto to czuje, zaczyna zachowywać się inaczej, często w swoich oczach czuje się już niemal dorośle.
czytaj więcej
Whisky, moja żono…
Alkoholizm to jedno z tych uzależnień, które niszczą nie tylko pijącego mężczyznę, ale też rodzinę. Jak sobie z tym poradzić? Jak żyć z tym, że numerem jeden w życiu twojego faceta staje się wódka, whisky albo inny trunek?
czytaj więcej

Get Adobe Flash player