Jesteś tu:  Psychologia i seks » Seks

 
Metoda termiczna antykoncepcji - co powinnaś wiedzieć?
Obserwowanie swojego cyklu miesiączkowego, pozwala dowiedzieć się o jego zdolności do zajścia w ciążę. Jedną z metod jest obserwacja temperatury ciała. Dowiedz się, w jaki sposób interpretować zmiany termiki swojego organizmu.
czytaj więcej
Metoda Billingsów - sposób na naturalną antykoncepcje
Zwolennicy naturalnej antykoncepcji metodę Bilingsów uważają za jedną ze skuteczniejszych. Polega ona po krótce na obserwacji śluzu podczas cyklu miesiączkowego, którego zmiany świadczą o poszczególnych jego etapach, w tym pozwalają określić dni płodne i niepłodne.
czytaj więcej
Różne temperamenty w łóżku – jak sobie pomóc?
Jeśli obydwoje macie zupełnie różne potrzeby seksualne i temperamenty, może być to źródłem problemów w waszym związku. Jak do można do siebie dotrzeć w tej sferze życia, by uniknąć nieporozumień?
czytaj więcej
Gdy rutyna zabija ochotę na seks…
Największa chemia między partnerami występuje na początku związku, kiedy dwoje ludzi dopiero się poznaje, a ich związkowi towarzyszą ogromne, związane z zakochaniem emocje. Dlatego też wiele par po kilku latach związku dopada rutyna, która wkracza też w życie intymne. Czy jest na nią jakiś dobry sposób?
czytaj więcej
Seks w internecie…dlaczego go tam szukamy?
Co łączy internet z seksem? Dlaczego tak chętnie szukamy w internecie seksu? Czy może w tym tkwić jakaś pułapka?
czytaj więcej
Nowy, seksualny trend - swingersi
Dla jednych to odskocznia od codzienności, dla innych niemal styl życia. Z pewnością zjawisko swingingu staje się coraz popularniejsze i wciąga coraz więcej spragnionych nowych, seksualnych wrażeń osób.
czytaj więcej

Get Adobe Flash player