Jesteś tu:  Psychologia i seks » Seks » Antykoncepcja

 
Metoda termiczna antykoncepcji - co powinnaś wiedzieć?
Obserwowanie swojego cyklu miesiączkowego, pozwala dowiedzieć się o jego zdolności do zajścia w ciążę. Jedną z metod jest obserwacja temperatury ciała. Dowiedz się, w jaki sposób interpretować zmiany termiki swojego organizmu.
czytaj więcej
Metoda Billingsów - sposób na naturalną antykoncepcje
Zwolennicy naturalnej antykoncepcji metodę Bilingsów uważają za jedną ze skuteczniejszych. Polega ona po krótce na obserwacji śluzu podczas cyklu miesiączkowego, którego zmiany świadczą o poszczególnych jego etapach, w tym pozwalają określić dni płodne i niepłodne.
czytaj więcej
Antykoncepcja - co zrobić, gdy zawiedzie?
Metod antykoncepcji jest mnóstwo, podobnie jak mnóstwo jest teorii na temat ich skuteczności. Żadna jednak nie daje 100% gwarancji. Co zrobić, gdy tobie i partnerowi zdarzy się nie zastosować antykoncepcji?
czytaj więcej
Antykoncepcja hormonalna - prawdy i mity
Na pewno wiesz, czym jest antykoncepcja hormonalna, ale być może nie wiesz jaki ma wpływ na twój organizm i jakie są jej rodzaje. Żeby ułatwić ci sprawę zebrałyśmy 10 najważniejszych pytań na jej temat.
czytaj więcej
Antykoncepcja - wybierz najlepszą dla siebie
Obojętne, jaki jest twój stosunek do seksu, powinnaś zawsze pamiętać o antykoncepcji - to nie tylko ochrona przed niechcianą ciążą, ale i środek chroniący twoje zdrowie intymne. Prezentujemy przegląd dostępnych na polskim rynku metod antykoncepcji.
czytaj więcej
Wkładka domaciczna - czy warto?
Wkładka domaciczna to metoda antykoncepcji, która zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Wiele kobiet jednak obawia się, że ciało obce w obszarze macicy nie jest bezpieczne dla ich zdrowia.Czym jest wkładka domaciczna?
czytaj więcej

Get Adobe Flash player