Jesteś tu:  Psychologia i seks » Seks » Poradnik erotyczny

 
Joga, a seks… dlaczego warto?
Seksu, tak jak wszystkiego innego, uczymy się przez całe życie. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo w odkrywaniu seksu pomaga joga. Dowiedz się, jaki wpływ może mieć na twoje życie intymne i…dlaczego warto spróbować.
czytaj więcej
Problem z libido - co zrobić, by zwiększyć pożądanie?
Udany, satysfakcjonujący seks to coś, co podtrzymuje chemię między dwojgiem ludzi i sprawia, że do ich związku nie wkrada się monotonia, ani rutyna. Co zrobić, gdy libido spada, pożądanie znika, a seks przestaje już cieszyć?
czytaj więcej
Co zrobić, by twój orgazm był jeszcze lepszy?
Z pewnością staracie się o to, by wasze życie seksualne kwitło, a sam seks był jeszcze przyjemniejszy. Niestety z czasem doznania, do których przywykliście mogą nie być wystarczające, a stosunki nieco monotonne. Nie bójcie się jednak eksperymentować!
czytaj więcej
Zaczaruj go…kolacją z afrodyzjakami
Jeśli wykorzystasz podczas przyrządzania kolacji produkty uważane za afrodyzjaki możesz spodziewać się, że wspólna kolacja będzie jedynie początkiem waszej wspólnej, długiej, zmysłowej nocy…
czytaj więcej
10 rzeczy, o których marzy mężczyzna
Jedni mężczyźni uwielbiają dzielić się swoimi fantazjami ze swoimi partnerkami, inni wolą, gdy te skrycie odgadują ich pragnienia… Poznaj 10 rzeczy, o których marzy każdy mężczyzna, a o których niekoniecznie ma odwagę ci powiedzieć.
czytaj więcej
Kobieta - legendarny punkt G
Dla jednych kobiet jest źródłem niesamowitej rozkoszy, według innych… w ogóle nie istnieje. Chciałabyś dowiedzieć się gdzie mieści się punkt G? Jak należy go stymulować? Dowiedz się dzięki nam.
czytaj więcej

Get Adobe Flash player