Jesteś tu:  Psychologia i seks » Seks » Problemy seksualne

 
Gdy rutyna zabija ochotę na seks…
Największa chemia między partnerami występuje na początku związku, kiedy dwoje ludzi dopiero się poznaje, a ich związkowi towarzyszą ogromne, związane z zakochaniem emocje. Dlatego też wiele par po kilku latach związku dopada rutyna, która wkracza też w życie intymne. Czy jest na nią jakiś dobry sposób?
czytaj więcej
Gdy on ma problemy z erekcją…
Skąd biorą się problemy z erekcją u mężczyzn? I co najważniejsze – jak powinna zachować się partnerka w sytuacji, gdy na przeszkodzie do uprawiania seksu stoi brak erekcji?
czytaj więcej
Dlaczego kobiety udają orgazm
Dlaczego kobiety nie potrafią osiągać spełnienia podczas zbliżeń? A może udają orgazm tylko ze względu na partnera?
czytaj więcej
Gdy seks staje się tylko nieprzyjemnym obowiązkiem…
Intymność i seks to taka sfera życia, która stanowi niezaprzeczalnie bardzo ważny element wspólnego życia każdej pary. Powinna przynosić ona obopólną satysfakcję i sprawiać przyjemność każdemu z partnerów. Niestety dla wielu par łóżko stanowi jedynie źródło nieporozumień, a seks staje się wyłącznie obowiązkiem i nawykiem, który w związku wypada wypełnić…
czytaj więcej
Mój facet woli porno
Dowiedz się, dlaczego mężczyźni oglądają erotyczne filmy i czy jest to zagrożeniem dla związku?
czytaj więcej
Kiedy to jego boli głowa...

Popularne "kochanie, boli mnie głowa" stanowi standardową wymówkę przypisywaną kobietom, które chcą uniknąć zbliżenia z partnerem. Co jednak, kiedy to mężczyzna próbuje na wszelkie sposoby uniknąć seksu…?

czytaj więcej

Get Adobe Flash player