Jesteś tu:  Rozrywka

 

Życie gwiazd

Koncert unplugged dla Ziemi podczas Godziny dla Ziemi WWF
31 marca, podczas Godziny dla Ziemi WWF, w klubie 1500 metrów w Warszawie miał miejsce niezwykły koncert. Znakomici polscy artyści, w tym: Urszula Dudziak, June, Reni Jusis wystąpili na jednej scenie grając niezwykły koncert unplugged przy świecach!
czytaj więcej

Życie gwiazd

Doda: Wciąż wierzę w miłość!
Doda wydała kolejną płytę, a obecnie pracuje nad kolejnymi klipami. "Będą niesamowite - mówi. Spełnię w nich swoje najskrytsze fantazje". No dobrze, a więc praca wrze, ale jak z miłością? Zobaczcie, co Dorota odpowiedziała nam na to pytanie podczas wywiadu.
czytaj więcej

Życie gwiazd

Natasza Urbańska: Trzeba próbować nowych rzeczy!
Natasza Urbańska od lat budzi wielkie emocje. Wrodzony talent i wyjątkowa uroda sprawiają, że nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Przekonajcie się, co ciekawego zdradziła nam tym razem.
czytaj więcej

Życie gwiazd

Co zrobią gwiazdy, jak zgasimy światło?
Znani Polacy podjęli nadzwyczajne zobowiązania w ramach tegorocznej Godziny dla Ziemi WWF. Michał Piróg wytatuuje drzewo na swoich plecach, Kinga Rusin „zgasi” Stadion Narodowy w Warszawie. A co zrobią inni?
czytaj więcej

Życie gwiazd

Maja Sablewska: "X-Factor" mnie potrzebuje
Maja Sablewska jest obecnie nie tylko menedżerką gwiazd - ale też jurorką show "X-Factor", ikoną stylu, a także bohaterką codziennych newsów i plotek. Innymi słowy, sama stała się gwiazdą.
czytaj więcej

Życie gwiazd

Anna Mucha: Nie jestem wojującą feministką
Odkąd Anna Mucha wygrała 10. edycję "Tańca z Gwiazdami", jej nazwisko nie schodzi z czołówek gazet i jest jednym z najczęściej wyszukiwanych na portalach internetowych. Tym bardziej teraz, kiedy aktorka spodziewa się dziecka i prezentuje wizerunek seksownej mamy.
czytaj więcej


Get Adobe Flash player