Jesteś tu:  Rozrywka » Czas wolny

 
Zmysłowy taniec na rurze - poczuj się seksowna
Jeszcze nie tak dawno kojarzył się nam z klubami dla dorosłych, w których skąpo ubrane panie prezentowały swoje wdzięki ku przyjemności męskiej widowni. Można powiedzieć, że obecnie taniec na rurze przeżywa swój renesans...
czytaj więcej
Czytanie - najwspanialsza forma relaksu

Czytanie książek może być wspaniałą formą spędzenia czasu, która nie tylko zapewni ci relaks, ale też przeniesie cię w zupełnie inny świat, dostarczając przy tym mnóstwa wrażeń.

czytaj więcej
Chcesz wyglądać wyjątkowo? Zrób to sama!

Zapewne nie ty jedna, chcesz ubierać się wyjątkowo i wyróżniać się strojem od innych kobiet spotykanych na ulicy. Chcesz ubierać się wyjątkowo, jednocześnie nie wydając na ubrania niebotycznych kwot? Mamy na to sposób!

czytaj więcej
Odkryj sposób na wyrażanie własnej siebie

W dzisiejszych czasach żyjemy szybko, przepełniając dni licznymi obowiązkami, a zapominając o chwilach spędzanych tylko na własnych sprawach i przyjemnościach. Tymczasem naprawdę warto poświęcić trochę czasu tylko dla siebie...

czytaj więcej
Rodzinna wycieczka - sposób na wasz wolny czas

Czas wolny, na który wszyscy czekają z zniecierpliwieniem, sprzyja błogiemu lenistwu i całkowitemu odpoczynkowi… Można go także zagospodarować w bardziej aktywny sposób, na przykład wybierając się na wycieczkę poza miasto.

czytaj więcej
SPA - przyjemność dla ciebie, relaks dla ciała

Wyobraź sobie miejsce, w którym masz czas tylko dla siebie, możesz się naprawdę zrelaksować, a przy tym zadbać o własne ciało… Brzmi idealnie, prawda? Miejsca, które oferują ci tak cudowne połączenie przyjemności to salony SPA.

czytaj więcej


Get Adobe Flash player