Jesteś tu:  Ślub » Moda i uroda » Makijaż, zdrowie i uroda

 
Kalendarz urody panny młodej
Każda z nas na swoim ślubie chce wyglądać najpiękniej, jak to tylko możliwe. Lista zabiegów upiększających, które warto wykonać przed ślubem jest długa, ale gwarantuje ona świetne efekty. Kiedy warto rozpocząć zabiegi poprawiające urodę?
czytaj więcej
Magia czerwonych ust
Jeśli masz piękne usta i nie wahasz się śmiało podkreślić ich uroku – taki makijaż jest idealny dla ciebie. Czerwone paznokcie oraz delikatny bukiet róż sprawi, że całość zaprezentuje się pięknie. Jak wykonać taki makijaż?
czytaj więcej
Ślubne smokey eyes
Smokey eyes to jeden z najpiękniejszych makijaży. Wizażystki uwielbiają go wykonywać z jednego powodu – niemal na każdej kobiecie prezentuje się pięknie. Dlaczego więc nie wykonać smokey eyes na ślub?
czytaj więcej
Wyraźny makijaż ślubny
Wiele kobiet na co dzień dość mocno się maluje i wtedy nie ma najmniejszych przeszkód aby ślubny makijaż również był mocny.Jego podstawową zaletą jest to że fantastycznie prezentuje się na zdjęciach a Panna Młoda czuje się w nim pięknie i wyjątkowo.
czytaj więcej
Piękne paznokcie
Choć na słowo TIPSY wiele kobiet reaguje niemal alergicznie, należy pamiętać że dzisiaj tipsy to nie karykaturalne, czerwone plastikowe nakładki, które czasami bardziej przypominają gadżet do ewentualnej samoobrony...
czytaj więcej
Delikatny makijaż ślubny
Wspaniały i delikatny makijaż ślubny prezentuje się dobrze nie tylko na zdjęciach ale przede wszystkim na żywo. Jest idealny dla wszystkich kobiet, które nie lubią się malować. Jego podstawową zaletą jest wydobycie głębi oczu.
czytaj więcej