Jesteś tu:  Ślub » Moda i uroda » Moda ślubna Pana Młodego

 
Stylowy i elegancki pan młody
Ubiór pary młodej podkreśla podniosłość chwili ślubu – dlatego też powinien być możliwie jak najbardziej elegancki i stonowany. I choć to głównie nad suknią panny młodej będą zachwycali się wszyscy goście ślubu i wesela, strój pana młodego jest równie ważny. Jak powinien być ubrany stylowy pan młody? Na jakie kolory może sobie pozwolić?
czytaj więcej
Dodatki dla Pana Młodego
O dodatkach dla Panny Młodej można wypełnić setki stron katalogów. A czy Panowie również mogą wzbogacić swój ślubny strój? Większość Panów Młodych nie chce wyglądać w tym dniu „zwyczajnie”, nawet jeśli nie mówią tego wprost.
czytaj więcej
Strój Pana Młodego
Choć rewolucja to za duże słowo, aby opisać zmiany zachodzące w męskiej modzie ślubnej, można jednak powiedzieć, że moda męska w tej kategorii przeszła konkretną i korzystną metamorfozę.
czytaj więcej
Surdut. Alternatywa dla garnituru
Jeśli frak czy smoking nie pasują do Pana Młodego i istnieje prawdopodobieństwo, że nie będzie się czuł komfortowo – można wybrać wspaniałą alternatywę dla klasycznego garnituru jaką może być elegancki, ślubny surdut.
czytaj więcej
Elegancji smoking
O ile suknię ślubną zakłada się tylko ten jeden raz, to zaletą męskiego stroju jest to, że można go jeszcze wykorzystać. Z tego powodu wielu panów wybiera garnitur, zapominając że smoking również znajdzie wiele szans,aby zostać ponownie założonym.
czytaj więcej
Frak - klasyczny szczyt elegancji
Garnitur to dla wielu mężczyzn codzienne ubranie do pracy. Tym, którzy w dniu ślubu pragną wyglądać inaczej niż na co dzień, proponujemy frak, który doskonale będzie prezentował w dniu tej ważnej uroczystości.
czytaj więcej