Jesteś tu:  Ślub » Moda i uroda » Moda ślubna Panny Młodej » Nowoczesna panna młoda - kocha to, co modne i odważne!

Nowoczesna panna młoda - kocha to, co modne i odważne!

Moda ślubna w każdym kolejnym sezonie zaskakuje nas nowymi, coraz to odważniejszymi trendami. Panny młode podążając za nią decydują się na nowoczesne i wymyślne kształty sukni ślubnych, kolorowe dodatki, wcielając najnowsze trendy z branży ślubnej nawet w wiązankę ślubną i dekoracje weselne. Jaka więc jest nowoczesna i modna panna młoda?

Każda panna młoda chce w dniu swojego ślubu olśnić wszystkich swoim wyglądem i zrobić doskonałe wrażenie na swoich weselnych gościach. Bez wątpienia może jej w tym pomóc świetnie dobrana kreacja ślubna oraz wszystkie dodatki do jej stroju, a więc buty, bukiet i inne ślubne dodatki. Nie bez znaczenia pozostaje także odpowiednio dobrany makijaż panny młodej, jej manikiur a także fryzura, które pozwolą jej wyglądać w dniu uroczystości wyjątkowo i po prostu pięknie.

Śledzenie najnowszych ślubnych trendów z pewnością sprawia przyjemność każdej pannie młodej. Wiele przyszłych mężatek decyduje się na coraz odważniejsze trendy, wybierając nowoczesne wzory sukien ślubnych o wyjątkowych kształtach, a nawet kolorach. Coraz większa popularnością cieszą się asymetryczne suknie ślubne, pełne kolorowych aplikacji bądź całe w jednym, zdecydowanym kolorze. Nikogo nie dziwi też już widok panny młodej w krótkiej sukni ślubnej, sięgającą do okolic kolan, a nie jak to zwykle bywało do kostek. Odważne panny młode decydujące się na suknie ślubną w wersji mini powinny jednak pamiętać, by nie była ona zbyt krótka i skąpa - odsłonięte nogi nie mogą towarzyszyć zbyt dużemu dekoltowi.

Modne panny młode chcą wyróżniać się na tle pozostałych wybierając coraz to odważniejsze dodatki, na przykład kolorowe buty ślubne. By pasowały do reszty stroju decydują się także zaakcentować pozostałe elementy stroju kolorami, wybierając barwne ozdoby do włosów, a także decydując się na kolorowy, odważny make-up i manikiur. Nie bez znaczenia pozostaje także wybór fryzury ślubnej – najistotniejsze jest to, by była wyjątkowa, a upięcie nie było fryzurą „codzienną”, lecz taką, którą nosi się jedynie na specjalne okazje. Najmodniejsza fryzura ślubna powinna być więc przede wszystkim ozdobna, zaakcentowana dodatkami, takimi jak kwiaty, stroikami, czy spinkami.

Moda ślubna wyznacza nowe trendy nie tylko w ubiorze panny młodej, ale też jej akcesoriów ślubnych. Dlatego też, każda panna młoda śledząca najnowszą modę powinna zdecydować się na wiązankę ślubną, której daleko będzie do tradycyjnego bukietu. Polecamy wam przede wszystkim bukiety złożone z różnych kwiatów, w których będą dominowały wyraziste kolory – róż, czerwień i błękit. Doskonale będą wyglądać duże kwiaty, wyróżniające się na tle innych mniejszych, takie jak lilie, frezje czy tulipany. By bukiet stał się jeszcze bardziej wyjątkowy radzimy przyozdobić go mnóstwem dodatków – kokard, tasiemek, perełek, a nawet gałązek z owocami.

Modny, doskonały wygląd panny młodej sprawia, że czuje się ona w dniu swojego ślubu pięknie, wyjątkowo i robi wrażenie na wszystkim zgromadzonych gościach. Dlatego też zachęcamy wszystkie panny młode, by dokładnie przemyślały swój ślubny wizerunek i postawiły na odważne i modne rozwiązania, dzięki którym będą wyglądały wyjątkowo i niepowtarzalnie. W końcu ślub i wesele to jedyna taka okazja w życiu!schowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu