Jesteś tu:  Ślub » Organizacja » Fotografia i video

 
Album czy fotoksiążka? Okiem psychografa
Jako fotograf ślubny często spotykam się z pytaniem Klientów: co wybrać, album czy fotoksiążkę? Spróbuję więc wyjaśnić, na czym polega różnica pomiędzy tymi formami eksponowania zdjęć i jakie są ich wady oraz zalety.
czytaj więcej
Wybieramy styl sesji plenerowej.
Jeszcze nie tak dawno temu „sesja ślubna” oznaczała wyłącznie pozowanie w studio. Dziś w wyborze miejsca i stylu sesji panuje wolność niemalże totalna. Z wolności jednak warto umieć korzystać mądrze.
czytaj więcej
Nadchodzi fotograf, czyli jak się przygotować
Jest taki moment, w którym nawet najlepszy profesjonalista nie może „udawać, że go nie ma”– to moment ostatnich przygotowań do ślubu. Warto o tym pamiętać i przygotować na tą chwilę zarówno siebie jak i pozostałych domowników, a także - samo mieszkanie.
czytaj więcej
Dobry kamerzysta - jak wybrać?
Choć kamerzystę na ślubie i weselu można już spotkać coraz rzadziej, ciągle wiele par marzy o pięknym filmie z tego wyjątkowego dnia. Wybór nie jest jednak prosty, podczas gdy ceny bywają czasami mocno wygórowane. Jak więc wybrać dobrego kamerzystę?
czytaj więcej
Dobry fotograf - jak wybrać?
Wybór fotografa wcale nie należy do najłatwiejszych. Ofert jest mnóstwo, jednak prawdziwych i utalentowanych fotografów jest niestety niewielu, a ceny najlepszych potrafią na długo zszokować Młodą Parę. Czym się więc kierować przy wyborze fotografa?
czytaj więcej