Jesteś tu:  Ślub » Organizacja » Kościół

 
Kurs przedmałżeński w weekend? To możliwe!
Wasze obowiązki i natłok zajęć nie pozwalają wam stawiać się co tydzień na spotkaniu przedmałżeńskim?A może w ogromie przedślubnych przygotować zwyczajnie zapomnieliście o naukach? Nic straconego-kurs przedmałżeński możecie ukończyć w jeden weekend.
czytaj więcej
Wybór kościoła - ważny element ślubu
Dzień waszego ślubu to moment, który powinien zapaść w waszą pamięć w jak najwspanialszy sposób. Niewątpliwie wielka zasługa udanego ślubu tkwi w kościele, w którym zamierzacie się pobrać. Na co powinniście zwracać uwagę podczas jego wyboru?
czytaj więcej
Jak wybrać obrączki?
Obrączki są niesamowicie ważne i ich wybór powinien być przemyślany. To symbol waszej miłości,który na serdecznych palcach będziecie nosić już do końca życia. Jakie obrączki najlepiej wybrać?Czym się kierować?Spróbujemy uprościć kilka ważnych kwestii
czytaj więcej
Śluby w innych religiach
Ślub to obietnica bezwarunkowej miłości i wspierania się w dobrych jak i ciężkich chwilach. Ale nie wszystkie Panny Młode na świecie tak postrzegają to wydarzenie. Wiele z nich zostaje sprzedawanych, wiele do dnia ślubu nawet nie zna przyszłego męża
czytaj więcej
Czytania na mszy ślubnej
Poza przysięgą małżeńską, która jest najważniejszym elementem liturgii mszy ślubnej, jedną z ważnych części jest czytanie. Choć są parafie, w których księża nie wyrażają zgody na wybór czytania w większości istnieje taka możliwość.
czytaj więcej

Galerie

Modne dodatki
Dodatki ślubne » Modne dodatki

Welony, rękawiczki, bolerka, pantofelki i torebki ślubne - czyli wszystko to, co dopełnia strój Pary Młodej!

więcej

Inspiracje
Suknie ślubne » Inspiracje

Krótka czy długa, biała czy ecru, z welonem a może bez? Jeśli zadajesz sobie te pytania, to to miejsce jest dla Ciebie! Zajrzyj do naszych przykładowych galeii i poszukaj z nami inspiracji!

więcej

Trendy fryzjerskie
Fryzury ślubne » Trendy fryzjerskie

Włosy upięte, ropuszczone, z welonem, diademem? Zastanawiasz się co wybrać? Przejrzyj nasze propozycje.

więcej