Jesteś tu:  Ślub » Organizacja » Miejsce na ślub i wesele

 
Zwariowane, ekscentryczne śluby!
Coraz większą popularność zdobywają niekonwencjonalne, ekscentryczne śluby wyprawiane na przykład w wodzie, na statku, a nawet w… powietrzu! Skąd wzięła się moda na zwariowane śluby? Jak organizuje się takie uroczystości?
czytaj więcej
Ślub za granicą
Pojawiają się wam marzenia o egzotycznych wyspach, ślubie na zacisznej plaży lub w klubie w Las Vegas? Najczęściej te plany pękają niczym bańki mydlane... Czy naprawdę trzeba zrezygnować z marzeń a organizacja takiego ślubu jest nierealna?
czytaj więcej
Ślub w plenerze
Lato,piękna pogoda lub po prostu dawne marzenia sprawiają,że wiele par marzy o ślubie w plenerze. Może to być plaża,park lub inne miejsce,które dla nich jest ważne i pełne sentymentu. Choć taki ślub jest możliwy,jest to bardzo trudne do zrealizowania
czytaj więcej
Przyjęcie weselne w domu
Choć dla wielu osób wesele kojarzy się z przyjęciem organizowanym na sali lub w restauracji, przyjęcia weselne w domu również mają swoich zwolenników...
czytaj więcej
Wybór sali weselnej
Udane wesele w dużej mierze zależy nie tylko od muzyki i nastrojów gości, ale również od sali weselnej oraz menu. Ciepły alkohol, rozpływający się tort czy konieczność zakończenia zabawy o 4 rano mogą zepsuć nawet najlepiej zapowiadającą się imprezę.
czytaj więcej