Jesteś tu:  Ślub » Organizacja » Oprawa muzyczna

 
Pierwszy taniec - czy warto robić z niego „Taniec z gwiazdami?”
Pierwszy taniec to chyba najbardziej romantyczna chwila podczas całego wesela. Wtedy też wszyscy goście skupiają na was swoją uwagę i przyglądają się temu, jak tańczycie ze sobą po raz pierwszy, jako małżeństwo.
czytaj więcej
Pierwszy taniec
Pusty parkiet, goście zgromadzeni wokół was, romantyczna muzyka... Pierwszy taniec to chwila specjalnie dla was. Otwieracie w ten sposób przyjęcie weselne, macie jedyną okazję, aby sami na parkiecie wirować w rytm waszej ulubionej muzyki.
czytaj więcej
Lista piosenek na pierwszy taniec
Pierwszy taniec to romantyczna i niezapomniana chwila wesela. Wasz taniec rozpocznie zabawę, będzie też momentem, kiedy będziecie wirować na parkiecie tylko we dwoje, otoczeni bliskimi dla was ludźmi.
czytaj więcej
Zespół muzyczny
Dobry zespół to gwarancja doskonałej zabawy i niezapomnianego przyjęcia weselnego. Dlatego też przez podpisaniem umowy należy przemyśleć wiele istotnych kwestii, które pozwolą nam na podjęcie właściwej decyzji.
czytaj więcej
Muzyka w Kościele
Jeżeli muzyka jest dla Was ważnym elementem w życiu, warto aby także w dniu ślubu towarzyszyła wam w trakcie ceremonii w sposób szczególny.
czytaj więcej
DJ na weselu
Muzyka na weselu jest bardzo ważna a jej dobór oraz klimat jaki tworzy ma wpływ na cały przebieg zabawy. Wybranie odpowiedniego DJ’a to połowa „sukcesu” wesela, dlatego zanim zdecydujemy się na konkretną osobę należy to dokładnie przemyśleć.
czytaj więcej