Jesteś tu:  Ślub » Organizacja » Ślubny savoir-vivre

 
Weselne podziękowania dla rodziców
Wasi rodzice to z pewnością najważniejsi goście na waszym ślubie. Dlatego też zadbajcie o to, by czuli się na nim wyjątkowo. Co możecie podarować waszym rodzicom w ramach podziękowań?
czytaj więcej
Podziękowania dla gości weselnych
Stanowią niezwykle ważną część waszego wesela, uświetniając waszą zabawę i przeżywając z wami wasz wielki dzień. Dlatego też zachęcamy was do wyrażenia swoich podziękowań dla wszystkich gości. Prezentujemy kilka pomysłów na prezenty.
czytaj więcej
Poprawiny. Czy warto je organizować?
Poprawiny to temat, który rzadko pozostaje obojętny. Najczęściej kwestia organizacji poprawin ma swoich gorących zwolenników i tyle samo zaciętych przeciwników. Czy warto więc organizować poprawiny?
czytaj więcej
Zaproszenia ślubne
Na rynku istnieje mnóstwo firm oferujących piękne zaproszenia ślubne. Właściwie nie ma żadnych ograniczeń co do stylu, koloru, kształtu, a także rodzaju użytego papieru. Dostępne są również – choć nieco droższe – ręcznie robione zaproszenia.
czytaj więcej
Lista prezentów ślubnych
Ani podczas ceremonii ślubnej, ani podczas wesela, Para Młoda nie ma czasu na odpakowanie i obejrzenie swoich prezentów ślubnych. Nowożeńcy zajmują się tym zazwyczaj dopiero na drugi dzień po weselu, odkrywając co kryją za sobą kolejne pakunki.
czytaj więcej
Jak urządzić udane wesele?
Pewnie niemal każda para spodziewa się, że ich wesele będzie udane. Jednak czy możemy z góry przyjąć takie założenie? Czy można przewidzieć pewne sytuacje? Czy jest jakiś przepis na organizację udanego wesela?
czytaj więcej