Jesteś tu:  Ślub » Organizacja » Stół weselny

 
Barman na weselu - dlaczego warto go zatrudnić?
Z pewnością zależy wam na tym, by wasza uroczystość weselna była możliwie jak najbardziej wyjątkowa. Dlatego też staracie się zaskoczyć waszych gości specjalnym menu, atrakcjami zabawami i… doskonałym alkoholem.
czytaj więcej
Okrągłe stoły na wesele i ich zalety
Jeśli chcecie nadać waszemu weselu wyjątkowy charakter zdecydujcie się na salę weselną z okrągłymi stołami. Szybko przekonacie się, że takie rozwiązanie nie tylko świetnie wygląda, ale też doskonale sprawdza się podczas uroczystości!
czytaj więcej
Obiad zamiast wesela
Czasami brak pieniędzy, ochoty lub po prostu inna wizja skłania wiele par do zrezygnowania z tradycyjnego wesela. Na szczęście istnieje złoty środek - uroczysty obiad weselny, który w pełni zrekompensuje gościom brak tradycyjnego przyjęcia weselnego.
czytaj więcej
Drinki na weselu
Choć wielu osobom weselny alkohol kojarzy się jedynie z wódką, coraz częściej Pary Młode decydują się urozmaicić swoim gościom wybór w alkoholowym menu. Poza piwem i barkiem alkoholowym modne staje się również serwowanie kolorowych drinków...
czytaj więcej
Ile kupić alkoholu?
Jeśli Para Młoda sama zaopatruje się w weselny alkohol, często zadaje sobie pytanie, ile należy go tak naprawdę kupić, aby było go pod dostatkiem i aby nie trzeba było go zwracać lub zabierać do domu?
czytaj więcej
Słodkości na weselu
Pyszne czekoladki, owoce w bitej śmietanie,karmelki…to tylko część smakołyków, jakimi można skutecznie zachwycić weselnych gości. Ciągle poza tortem i ciastem na weselach brakuje dodatkowych czekoladowych atrakcji, a przecież każdy z nas je uwielbia.
czytaj więcej