Jesteś tu:  Ślub » Organizacja » Stół weselny » Barman na weselu - dlaczego warto go zatrudnić?

Barman na weselu - dlaczego warto go zatrudnić?

Z pewnością zależy wam na tym, by wasza uroczystość weselna była możliwie jak najbardziej wyjątkowa. Dlatego też staracie się zaskoczyć waszych gości specjalnym menu, atrakcjami zabawami i… doskonałym alkoholem. Tą ostatni, szczególnie istotny element wesela warto jest powierzyć komuś, kto doskonale sprawdzi się w roli osoby podającej alkohol i przygotowującej drinki. Dlaczego warto jeszcze zatrudnić barmana na wesele?

Dobrze zorganizowane wesele nie może obejść się bez kilku ważnych elementów, które łącznie tworzą jego klimat i zapewniają gościom świetną zabawę. Jednym z nich z pewnością jest menu oraz napoje, a wśród nich alkohol, który stanowi nieodłączny element weselnej zabawy. Większość młodych par decyduje się zapewnić gościom duży wybór alkoholi – wśród nich zdecydowanie dominuje wódka oraz wina. Należy jednak pamiętać, że obecność napojów alkoholowych jest równie ważna jak sposób ich podania. I w tym przypadku niezwykle przydaje się pomoc profesjonalisty.

Zatrudnianie barmana to pomysł, który zdobywa coraz większą popularność na uroczystościach weselnych. Jego główną i najważniejsza rolą jest serwowanie gościom drinków i dbanie o to, by każdy z nich w każdej chwili mógł otrzymać odpowiednio schłodzony i przygotowany, wybrany przez siebie napój. Wielką zaletą profesjonalisty jest to, że może on przyrządzać różnokolorowe i wieloskładnikowe drinki, o wiele ciekawsze od tradycyjnego kieliszka wódki czy wina. Przygotowane przez niego napoje, ozdobione np. owocami, z pewnością zrobią wrażenie na każdym kto przyzwyczajony do zwykłego kieliszka wódki czy wina, otrzyma kolorowego drinka o wyjątkowym, nieznanym smaku.

Szukasz barmana na wesele? Zobacz ofertę!

Zadaniem barmana jest także dbanie o wznoszenie toastu przez gości i przygotowanie kieliszków z szampanem oraz roznoszenie go. Generalnie więc zajmuje się on tym szczególnym elementem wesela, jakim jest przygotowywanie napojów alkoholowych (i nie tylko!) dla gości.

Warto jednak wiedzieć, że odpowiednio wyspecjalizowany barman może spełnić rolę nie tylko przygotowującego napoje, lecz osoby zabawiającej gości weselnych. Często barmani spełniają rolę wodzirejów zachęcających do wspólnych zabaw lub uświetniają uroczystość prezentując swoje barmańskie umiejętności.

Cena za zatrudnienie barmana na weselu zależy od tego, co będzie należało do jego zadań oraz czy oprócz podawania i przyrządzania napojów będzie również wykonywał pokazy. Dlatego też cennik jest w tym przypadku całkowicie różnorodny i zależy od indywidualnej oferty barmana. Od niego również zależy, czy będzie pracować na swoich produktach, czy należy dostarczyć mu na salę weselną własne alkohole, soki oraz dodatki do drinków. Średni koszt barmana na wesele to 600 zł.

Z całą pewnością gwarantujemy jednak, że pomysł na zatrudnienie barmana podczas wesela, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jego obecność stanowi niewątpliwie weselną atrakcję oraz ozdobę, a także bardzo urozmaica weselne menu. Jeśli zależy wam na tym, by uraczyć swoich gości wyjątkowymi drinkami i zrobić na nich ogromne wrażenie – ten pomysł na pewno przypadnie wam do gustu.
 

Anna Jany

e-PortalSlubny.pl

redakcja@e-portalslubny.plschowek
do schowka
poleć
poleć znajomemu

 • Ja miałam na wese...
  Ja miałam na weselu barmana i polecam każdemu. Goście nie musieli pić tylko czystej z colą ;) Koleżanki, wszystkie ciocie i babcie były zachwycone, bo barman przygotowywał im piękne kolorowe drinki :)
  11-03-2012 17:41:04
  ~Ela86odpowiedz »zgłoś »


 • Z doswiadczenia w...
  Z doswiadczenia wiemy, ze, gdytylko pojawiaja sie kolorowe drinki, ustawiaja sie po nie kolejki gosci. Zachecamy do wynajecia Barmana. http://www.partybarman.pl
  09-07-2012 09:52:12
  ~partybarmanodpowiedz »zgłoś »