Jesteś tu:  Ślub » Organizacja » Świadkowie

 
Wieczór kawalerski… wśród kobiecych ciał
Do ślubu Pana Młodego, który już kilka miesięcy temu mianował cię świadkiem, zostało niewiele czasu. Zastanawiałeś się jak sprawić, aby wieczór kawalerski był niezapomniany i aby na zawsze zapadł w pamięć Pana Młodego oraz jego przyjaciół?
czytaj więcej
Wspaniały wieczór panieński
Wieczór panieński to wydarzenie, którego nie może doczekać się każda Panna Młoda. Element zaskoczenia, pozytywne nastawienie oraz jak najwięcej koleżanek to już pierwszy krok do sukcesu.
czytaj więcej
Obowiązki świadka na ślubie
Świadek to ważna postać na ślubie i weselu. Dla Pana Młodego świadek stanowi ważne oparcie i jest odpowiedzialny za wiele spraw, dlatego dobrze jest powierzyć tą rolę komuś przebojowemu i dobrze zorganizowanemu, komu ponadto można ufać.
czytaj więcej
Obowiązki Świadkowej
Świadkowa to niezwykle ważna osoba na uroczystości ślubnej. Pełnienie tej funkcji w Polsce jest ważniejsze niż w innych krajach, gdzie obowiązki dzieli między siebie kilka druhen...
czytaj więcej
Świadkowie na ślubie
Wybór świadków to ważny element planowania ślubu i wesela. Ich rola w tym dniu jest wbrew pozorom bardzo ważna. Dzięki ich pomocy wiele formalnych i przyziemnych spraw zostanie załatwionych tak, abyście Wy mogli w tym dniu o tym nie myśleć...
czytaj więcej
Piękne wesele za małe pieniądze
Większości Par Młodych marzy się wspaniałe wesele. Często jednak budżet nie pozwala na realizację marzeń, ponieważ koszty wesela urastają do kwot, które przekraczają możliwości Narzeczonych. Czy można więc urządzić wesele za niewielkie pieniądze?
czytaj więcej

Galerie

Modne dodatki
Dodatki ślubne » Modne dodatki

Welony, rękawiczki, bolerka, pantofelki i torebki ślubne - czyli wszystko to, co dopełnia strój Pary Młodej!

więcej

Trendy fryzjerskie
Fryzury ślubne » Trendy fryzjerskie

Włosy upięte, ropuszczone, z welonem, diademem? Zastanawiasz się co wybrać? Przejrzyj nasze propozycje.

więcej

Inspiracje
Suknie ślubne » Inspiracje

Krótka czy długa, biała czy ecru, z welonem a może bez? Jeśli zadajesz sobie te pytania, to to miejsce jest dla Ciebie! Zajrzyj do naszych przykładowych galeii i poszukaj z nami inspiracji!

więcej